#
#
Eski Fenerbahçe Teknik Direktörü ve Brezilyalı efsane futbolcu Arthur Zico, gezen bir yemek kamyoneti projesi olan ''Zico Food Truck'' (ZFT) ile yemek dünyasına yatırım yaptı.
15/09/2018 - 04:31
Flamengo kulübünün büyük efsanesi, Japonya'da Kashima Antlers kulübünü çalıştırıyor. Son dönemde futbol üzerine yorumları, katıldığı programlar ile sosyal medyada oldukça gözde. Zico şimdi başka bir iş dünyasına adım attı. ''Food Truck'' (Yemek Kamyoneti) yatırımcılığı.
 
Zico Food Truck adını verilen ve artizan burgerler yapan yemek kamyonetinde burgerlerin 'World of 81', 'Champion of 87', 'Chicken of Quintino' gibi isimleri var. Kamyonet Rio'da fuar ve özel etkinliklere gidiyor ve çağrılabiliyor.
 
 
Zico, kendi hamburlerinden şöye bahsediyor: ''Benim için önemli olan hamburgerin gerçekten iyi olması ve herkesin damak tadına uygun niteliklere sahip olması. Tüm çeşitleri seviyorum ama favorim Camisa 10''
 
 
Zico'nun bu yeni girişimi her gün Rio de Janerio şehrini turluyor. Fuar ve etkinlik alanlarına gidiyor. Buna ek olarak her gün Zico Training Center'da da bir ZFT açılması planlanıyor.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Geçtiğimiz hafta paylaşılan oyunların ardından GeForce Now oyun servisine bu hafta yeni oyunlar geliyor....