#
#
ALT LİGLER
BAL ligi takımlarından Gaziosmanpaşaspor tarihinde bir ilke imza atan Yeşil-Kırmızılı takım taraftarları kimsenin beklemediği bir olayı gerçekleştirdi. 31 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen kongrede kulübü yönetmeye talip başkan adayları çıkmayınca taraftarlar kendileri liste oluşturarak kulübün yönetimini devraldılar.
02/06/2018 - 01:56
Taraftarlar kendi aralarında yönetim oluşturarak kulübün yönetimini devraldılar. 
 
Gaziosmanpaşaspor'un olağanüstü genel kurulunda yönetime kimsenin talip olmaması üzerine kulübün kapanmasını önlemek ve güçlü bir yönetim oluşturulması için zaman kazanmak amacıyla Gaziosmanpaşaspor Genç Taraftarlar Derneği 11 kişiden oluşan yönetim listesini Cihan Tavlı'nın başkalığını yaptığı divan heyetine sundu. Listenin oylanmasının ardında Deniz Dikdigioğlu başkanlığındaki yeni yönetim ekibi kulübün yönetimini aldı.
 
Başkan Deniz Dikdigioğlu'nun yönetim ekibinde şu isimler yer aldı: Onural Kumaş, Murat Uğur Gümüşten, Özkan Özgür, Serkan Yılmaz, Bekir Tavlı, Aziz Duman, Bülent Geyin, Zafer Çotaoğlu, Ramazan Öztürk, Melih Demirkıranlardan.
 
İş adamaı Cem Tavlı, kongrede yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. 3 sezondur bu kulübün kapanmaması için maddi ve manevi her türlü desteği verdiğini belirten Tavlı, başkanlığa seçilen Deniz Dikdigioğlu’na her türlü desteği vereceğini belitti.
 
 Nerede Gaziosmanpaşaspor'u sevenler?
“3 sezondur BAL Liginde kalabilmenin her yiğidin harcı değil “şeklinde konuşan Cem Tavlı cebimizden milyonlar para harcadık. Ben buradan koskoca Gaziosmanpaşaspor camiasına sesleniyorum. Kulübün Bu durumu gelmesini kendinize yakıştırıyormusunuz. Bakın bu beğenmediğiniz bu ülkenin en büyük zenginliği bu gençler koskoca kulübe sahip çıkıyor. Nerede bu kulüpte başkanlık, yöneticilik yapmış kişiler. Sizlere sesleniyorum. Sizler sahip çıkmadığınız için bu kulübü bu hale getirdiniz. Bu hale düşürdünüz. Nerede Gaziosmanpaşaspor'u seven semtini seven işadamları. Sevgi topu taça atarak, sorumluluğu başkalarına yükleyerek olmaz. Kulübü sevenler çıksın ortaya. Kulübün bugünkü konumu ‘Neme lazım’ anlayışıdır. Ben tüm siyasileri ve bu İlçede kazananları göreve çağırıyorum. Samimiyet zor günde belli olur. İşte fırsat. Tüm Camiayı ve Belediye Başkanımız sayın Hasan Tahsin Usta, kaymakamlık ve sivil toplum kuruluşlarını göreve çağırıyorum. Haydi Gaziosmanpaşa, bu samimiyet sınavından başarıyla çıkalım. Kulübü bu açmazdan kurtarmak hepimizin boynunun borcudur.” 
 
Taraftar sahip çıktı
Gaziosmanpaşaspor başkanlığına seçilen Genç Taraftarlar Derneği Başkanlığını’da yürüten Deniz Dikdigioğlu, kongrede yaptığı açıklamada ''Gaziosmanpaşaspor gibi güçlü bir mazisi bulunan kulübe sahip çıkılmaması üzüntü verici'' dedi. Dikdigioğlu, kulübün kapanmaması için taraftarlar olarak yönetim listesi oluşturduklarını belirterek “Amacımız kulübe zarar vermek değil, birleştirici olmaktır” dedi. Dikdigioğlu, kulüp yönetimine iyi bir ekip çıkana kadar kulübü kendilerinin yöneteceklerini söyledi. 
 
Dikdigioğlu önümüzdeki günlerde gerek kaymakamlık ve Belediye, gerekse de siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarına destek ziyaretlerinde bulunacaklarını da sözlerine ekledi.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yerli üretim telefonlara bir yenisi daha ekleniyor. TCL’nin Türkiye’de ürettiği ilk akıllı...