#
#
Yapı Kredi Private Banking sponsorluğunda İstanbul Golf Kulübü tarafından 2007 yılından beri düzenlenen geleneksel golf turnuvası bu sene 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Silivri Marmara Golf Sahası’nda gerçekleştirildi.
29/05/2019 - 01:51
Golf sporunun geniş kitlelere yayılması hedefiyle, her sene golf tutkunlarını bir araya getiren 13. Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası’na bu sene farklı kategorilerde toplam 169 golfçü katıldı.
 
A kategorisinde erkeklerde F.Bertan Gürkan 1. olurken, 2. ve 3.’lüğü sırasıyla Osman Emre Aytekin ve Sinan Yaman aldı. Aynı kategoride kadınlarda Gül Gürer Alımgil 1., Zeynep Çelikoğlu ile Serra Evrengil sırasıyla 2. ve 3. oldu. Erkeklerde B kategorisinin 1.’si İhsan Kızılkaya, C kategorisinin 1.’si ise Hamit Altıntop oldu. Kadınlar B kategorisinde de Dilek Bora Yıldız kupanın sahibi oldu.
 
https://funkyimg.com/i/2UgW8.jpg
 
Turnuvanın “Junior” kategorisinde birincilik kupasını Almina Erdoğan kaldırırken, Berk Özyiğit 2., Yasemin Tatar ise 3. oldu. “Senior” kategorisinde Christine Şenol kupayı kaldıran isim oldu. Minikler A kategorisinde ise Sarp Saraçoğlu birinci olurken, Minikler B kategorisinin birincisi Merve Uçerler oldu.
 
13. Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası’nda bayrağa en yakın vuruş İhsan Kızılkaya’dan geldi. Turnuvanın en uzun vuruşunu erkeklerde Kerem Özdemir, kadınlarda ise Almina Erdoğan gerçekleştirdi. Gross puanda da erkeklerde Berk Özyiğit, kadınlarda Serra Evrengil birinci oldu.
Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası’nda kazananlar, ödüllerini Nakkaştepe İGK Kulüp Binası’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen’in elinden aldı.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Pro için ilk görseller...