Tribundergi.com twitter hesabından yapılacak Beşiktaş - Galatasaray derbisine özel SORU CEVAP yarışmasında sorulacak sorulara doğru cevap veren 3 kişi Beşiktaş ya da Galatasaray forması kazanma şansı yakalayacak.
Kazananlar, ilk soruya doğru cevap veren ilk kişi, ikinci soruya doğru cevap veren 10. kişi ve 3. soruya doğru cevap veren 20. kişi olarak belirlenecek.
 
Yarışmaya katılmak için;
Önce misli.com twitter hesabı @mislicom ‘u takibe alın ve @tribundergi anonslarını kaçırmayın.
 
Örnek tweet formatı:

 
@tribundergi (sorulacak sorunun cevabı) #MisliDerbi


YARIŞMA KATILIM KURALLARI:
 
- Katılımcılar @tribundergi ve @mislicom takipçisi ve gerçek kişi olmalıdır.
- SORU/CEVAP oyunu 04.01.2015 Pazar günü 15.00’de başlayacak ve @tribundergi’nin anonslarıyla başladığı ve bitttiği duyrulacaktır.
- Takipçilerin gönderdiği cevaplar dakika/saniye olarak ölçülecek ve kazananlar bu ölçümlemelere göre belirlenecektir.
- İlk soruya doğru cevap veren ilk kişi, ikinci soruya doğru cevap veren 10. kişi ve üçüncü soruya doğru cevap veren 20. kişi misli.com’dan Beşiktaş ya da Galatasaray forması kazanacak.
- Tweetler mutlaka belirtilen format ve hashtag ile yani #misliderbi kullanılarak, @tribundergi mention edilerek atılmalıdır. Formata uygun olmayan tweetler geçersiz sayılacaktır.
- Kazananların ödülleri kimlik bilgileri ile misli.com tarafından teslim edilecektir.
- Tribün Dergi Network ve misli.com çalışanları yarışmaya katılamaz.
- Tribün Dergi Network ve misli.com, gerekli durumlarda yarışma kurallarında değişiklik yapma ve kazananı tayin etme/değiştirme hakkını saklı tutar.
- Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.