#
#
Gençlerbirliği, Vedat Muriç ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. İlhan Cavcav Tesisleri'nde gerçekleştirilen törenle yeni transfer Vedat Muriç, kendisini kırmızı-siyahlı ekibe bağlayan sözleşmeye imza attı.
31/05/2016 - 19:58
Başkan İlhan Cavcav’ın katılmadığı imza törenine İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan Arif Ölmez, Basın Sorumlusu Ali Rıza Koç, eski başkanlardan Hasan Şengel ve diğer yöneticiler katıldı.
 
Arif Ölmez: “Vedat Muriç’in takımımız faydalı olacağını umuyoruz”
Gençlerbirliği’nin İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkanı Arif Ölmez, “Önce iç transfere ardından da dış transfere ağırlığımızı verdik. Skulason, Ante Kulusic gibi oyuncularımızla sözleşme yeniledikten sonra; Metz’den Gbakle, Slovan Bratislava’dan Milinkovic’i aldık. Bugün de uzun süredir izlediğimiz, gücümüze güç katacağını düşündüğümüz Vedat ile sözleşme imzalıyoruz. Takımımıza faydalı olacağını umuyoruz” dedi.
 
 
Vedat Muric: “Faydalı olarak, takıma katkı vermek istiyorum”
Yeni transfer Vedat Muriç ise “Ben Arnavutça öğrenmeden Türkçe öğrendim. O yüzden Türkiye futbolunu yakından takip ettim. Gençlerbirliği, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri, belki de birincisi. Burada faydalı olarak, takımıma katkı vermek istiyorum. Şampiyonluk çok uzak değil. 34 haftalık süreç aslında uzun bir süreç değil. İlerleyen zamanlarda kenetlenerek 34 haftayı iyi bir şekilde geçirip, biz de o hedefe ulaşabiliriz” şeklinde konuştu.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Kuzeni Tucson mayıs ayı itibarıyla yeni nesliyle Türkiye listelerine girecek olan 2021 Kia Sportage, indirimli...