#
#
DİĞER SPORLAR
Geride bıraktığımız sezonu kupalarla taçlandıran Vakıfbank voleybol bakımı, bugün sezonu resmen açtı.
21/10/2013 - 14:08
52 maç yenilmezlik serisi yakalayarak geride bıraktığımız voleybol sezonuna damga vuran Vakıfbank, yeni sezon öncesi Vakıfbank Genel Müdürlüğü'nde gazeteciler ile bir araya geldi.
 
5 kupa da sergilendi
Basın toplantısında Vakıfbank'ın kazandığı kupalar da sergilendi. Takım geçen sezon CEV Şampiyonlar Ligi, Türkiye Ligi, Türkiye Kupası, Türkiye Süper Kupası ve Dünya Kulüpler Şampiyonluk kupalarını havaya kaldırmıştı. 
 
Demren çok memnun
Vakıfbank Spor Kulübü Başkanı Osman Demren, "Gurur duyulacak bir takımız. Dünyanın en iyi takımlarını yendik. Sadece bizim değil, Türkiye'nin ve hatta Avrupa'nın da gururu oldular" derken, altyapıya da desteklerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi. 
 
Aydoğan: "Katkılarımız sürecek"
Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan ise, "Voleybola olan katkılarımız sürecek. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz" şeklinde konuştu.
 
Guidetti: "Rüya gibi"
Vakıfbank antrenörü Giovanni Guidetti ise, "5 kupayı almak rüya gibi. Biz bu rüyadan uyanmak istemiyoruz. Harika oyunculara sahibiz. Başarımızın kilit noktası, başarıya aç oyunculara sahip olmamız. Yeni kupalar da mutlaka kazanacağız" diye konuştu. 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
WarnerMedia, koronavirüs döneminde mecburi olarak önemli bir karar aldı. Matrix 4 ve fazlası sinemalar ile...