#
#
Hikmet Karaman, Telegol'e açıklamalarda bulundu.
01/12/2014 - 12:52
Hikmet Karaman, SKY 360'da yayınlanan Telegol programına açıklamalarda bulundu.
 
''HAMZA HAMZAOĞLU'NA HAYIRLI OLSUN'' 
Sarı-kırmızılılar'ın teknik direktör kararının camiaya hayırlı olmasını dileyen 54 yaşındaki hoca şu ifadeleri sarfetti: Galatasaray yönetim kurulu kararını vermiş, Hamza Hamzaoğlu hayırlı olsun diyorum kısa ve net. Herkes kısssadan hisseyi alan alsın. Prandelli görev başı yaptığı gün Müfit Hoca aradı onunla konuştum. Daha sonra Fatih hocayı aradım. Gururumu okşayacak şeyler söyledi. Bu sözler sırf gururumu okşama adınaysa üzüntü verici. O dönem Prandelli'nin gelmesi, ben de boştaydım. Sen bu işi hak ediyorsun. Medya grubuna da benim gelebileceğimi belirtti. Tabi çok hoşuma gitti. Son 2 gündür bir takım tartışmalar var. 
 
''İNSANLAR BİR ŞEYLER KONUŞUYOR''
''Fatih hoca bizim adımızı veto etmişse ayıptır. Birilerini veto etmek hoş değil. Sadece ben yokum Yılmaz Vural da var, Tugay hoca da var. Galatasaray'ın kendi içinden başka antrenör arkadaşlar da var. Benim olacağım bir durum yok. Konuştuğum insanlar da ortak çok dostumuz var. İnsanlar bir şeyler konuşuyor, yorum yapıyor. Ama ben Fatih Terim'in bu yorumları düşünebilecek kapasitesi olduğunu düşünüyorum. Bir kişi seçilmiş tüm bu konuşmalar Hamza hocayı da yıpratacak. Onun da bir günahı yok. O attığım tweet bence çok güzel bir tweet.'' 
 
''ÜNAL AYSAL, BENİ SPORTİF DİREKTÖRLĞÜK GÖREVİNE GETİRECEKTİ'' 
Eski başkan Ünal Aysal'ın kendisine sportif direktörlük teklif ettiğini belirten Karaman şunları dile getirdi: Bu ülkede çok yanlış işler oluyor. Çok yanlış konuşmalar oluyor. Bazı insanlar bilmeden suçlama getiriyor. Fevkalede üzücü, tiksindirici bir durum var. O tweet'ten hepimiz ders almalıyız. Ben Türk futbolu adına varım. Öyle birileri istedikleri gibi her yeri yönetmesin. Ünal bey bana dedi ki 'Git Florya'nın valisi ol' dedi. Ben de sahada olmak istedim ne bileyim ben olay bu. Bana 'Bir yabancı hoca getirmek istiyorum ama seni çok beğeniyorum sportif direktör olarak Florya'nın varisi ol' dedi kabul etmedim.
Kaynak: Fanatik
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Google Chrome için geliştirmeler sürüyor. Firma gelecekte geliştirme sürecinin son kullanıcıya...