#
#
Türkiye'de kulüplerin sosyal medya ekipleri cut-paste'i öğrendi. Belki FinalCut'da, belki bir mobil aplikasyon üzerinde iki ileri bir geri ile video prodüksiyonlar üremeye başladı ama yaratıcılık başka bir şey.
05/02/2018 - 13:41
Elbette Come to Besiktas'in yarattığı sinerji bambaşka oldu. Globale viral etki ile uzanan Beşiktaş'ın CTB hamlesi dışında, kendi odağını, dilini ve espri anlayışını kuran iş görmekte zorlanıyoruz. Arayışın artık buradan olduğunu da söylemek lazım.
 
Trabzonspor, bugün sosyal medya hesabından bir video yayınladı. Yeni stadyumlarındaki koltukların niteliklerine vurgu yapan 51 saniyelik film, stadyum koltuklarını teknoljisi gelişmiş araba koltuklarına benzeterek ifade ettiği bir dizi tanımla hoş bir seyirlik ortaya çıkarmış.
 
Müzik, metinler ve sekanslar.. Hepsi harikualde. Kısa, etkili ve vurucu. Öyle ki gelen tepkiler her renkten taraftarın beğenisi olduğu yönünde.
 
 
Ne diyelim. Bu tip işlerin Türkiye'de artması keyif verir.
 
Videonun İstatistikleri
Bu yazıyı kaleme aldığımız saatlerde video Trabzonspor'un hesabında 1.8K civarında paylaşılmış, 5600 civarında beğeni almış, twitter video izlenme rakamları da 117.000 izlenme civarındaydı.
 
Not: Videodaki müzik, ''The Secession Studios - Reinvent your imagination extended''
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung, katlanabilir telefon pazarının 2021 sonunda ya da 2022 başında inanılmaz büyük hale getirecek....