#
#
ALT LİGLER
Bucaspor'da Teknik Direktörü Tolga Doğantez tarafından 3 futbolcunun kadro dışı bırakılması takımı karıştırdı.
08/10/2015 - 14:51
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta ilk 5 haftada galibiyet yüzü görmeyen son sırada kalan Bucaspor’da Teknik Direktör Tolga Doğantez’in kadro dışı bıraktığı 3 futbolcu kulübü karıştırdı.
 
Doğantez’in daha önce, “Fiziksel açıdan hazır olmadıkları için kadroya almıyorum.” dediği futbolcular Emre Şahin, Burakcan Kunt ve Yasin Avcı, dünkü antrenman öncesi genç çalıştırıcıya bu konudaki itirazlarını dile getirdiler.
 
Tolga Doğantez, sağlık sorunları bulunmadığını ve oynamak istediklerini söyleyen üç futbolcuya çok sert karşılık verip antrenmandan kovarken kadro dışı bırakıldıklarını söyledi. Emre, Burakcan ve Yasin’in idmandan kovulması takımda büyük tepkiye yol açtı.
 
Arkadaşlarına yapılan davranışı kabullenemeyen diğer futbolcular, antrenman bitiminde Tolga Doğantez’le görüşerek Emre, Burakcan ve Yasin’in takıma dönmesini istediler.
 
Tolga Doğantez geri adım atmadı
Ancak sert tutumunu devam ettiren teknik adam, odasına gelen 10 futbolcuya da tepki gösterip, “Futbolcu teknik adamın kararlarına müdahale edemez. Herkes işine baksın.” dedi.
 
Daha sonra üç futbolcunun kadro dışı bırakma kararını yönetime ileten Tolga Doğantez, odasına gelip arkadaşları için af talep eden oyunculara da ceza verilmesini istedi. Ankaragücü maçı arefesinde yaşananlar karşısında şaşkına dönen yönetimin krizi aşmak için çözüm aradığı öğrenildi.
Kaynak: AMK
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Teknoloji devi Apple, iPhone 12 ailesinde çıkışı tamamen 5G modeller ile yapacak gibi görünüyor....