#
#
Çayku Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, yarın oynayacakları Trabzonspor'u mağlup ederek, geçen hafta Mersin İdmanyurdu karşısında aldıkları yenilgiyi telafi etmek istediklerini söyledi.
11/12/2015 - 12:58
Süper Lig'in geride kalan 14 haftasında 4 mağlubiyet aldıklarını hatırlatan Hikmet Karaman, mağlubiyet sınırını aşmak istemediklerini belirtti.
 
Mersin İdmanyurdu karşısında hakem hataları sonucu beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını kaydeden Karaman, şöyle devam etti: "Trabzonspor iyi ve kaliteli oyunculardan kurulu. Onlar da ligde önemli hakem hataları yaşadı. Ligin en çok hakem hatası yaşayan takımı oldu. Onlarda yeni bir döneme girdi. Yeni yönetimleri ile farklı bir motivasyon oluşacaktır. Bu her zaman böyle olmuştur. Avantajımız karşılaşmayı sahamızda oynamak olacak. Geçen hafta ligde üst sıralara tutunma maçımızı kaybettik. Ancak henüz bir şey kaybetmedik. Bu şansımızı Trabzonspor maçında yakalayabiliriz. Rakibin kaliteli oyuncularına karşı önlemlerimizi alacağız. Geçen hafta aldığımız mağlubiyeti telafi etmek için hepimiz bütün mücadelemizi ortaya koyacağız."
 
Rizespor'da sakatlığı bulunan Eren tedavi için Ankara'ya giderken, hafif sakatlığı bulunan İsmael de kadroda yer almayacak. Sakatlığı düzelen Viera'nın ise Trabzonspor maçında forma giyebileceği öğrenildi.
 
Muhammet KAÇAR (DHA)
Kaynak: Radikal
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Zaman zaman karşımıza çıkan konseptlerin en yenisi bilgisayar tarafında geldi. Wistron firması...