İngiltere Milli Takımı idmanında kondisyon bisikleti ile 10 km'lik performans yarışını kazanan Harry Kane, Dele Alli ve Kyle Walker'ın fotoğrafına Team Sky'dan cevap geldi.
Dünya Kupası'nın son haftası ile Tour de France'ın ilk haftasının çakışması sporseverler için günün her anında spor heyecanının yaşanmasını sağlayacak. Kupa ile turun çakışmasına dair bir mesaj da Team Sky'dan geldi.
 
 
Harry Kane, İngiltere Milli Takımı antrenmanındaki 10 km bisiklet yarışını kazandığı takım arkadaşları Kyle Walker ve Dele Alli ile bir fotoğraf tweet'leyip "10 km bisiklet yarışı kazananları. Sırada Tour de France var." diyerek güldü. 
 
 
Tour de France mücadelesine başlamak için son haftaya giren Britanya takımı Team Sky ise Harry Kane'in tweet'ini alıntılayarak İngiltere'nin Dünya Kupası yürüyüşüne destek oldu. Team Sky "Umarız Tour de France başladığında hala Rusya'da olursunuz." diyerek İngiltere için şampiyonluk dileğini bildiğini yoldan dile getirdi. Takım, Britanyalı lideri Chris Froome ile Fransa topraklarında şampiyonluk arayacak.