Fenerbahçe sezonun en kritik maçlarından birini oynarken tribünlerin tamamen dolmaması dikkat çekti. Maç sonundaysa yönetime tepki vardı.
Fenerbahçe evinde zirve yarışında puan kaybına tahammülünün olmadığı bir maç oynadı. Ancak Şükrü Saracoglu Stadı'nın dolmaması dikkat çekti.
 
Sarı lacivertlilerin cezası nedeniyle bir kale arkası tribünü tamamen boş kaldı. Genel bilet satışı yapılmayan diğer kale arkası tribününde de büyük boşluklar olduğu gözlendi. Sezon boyunca benzer durumda olan tribüne yönetim bu sene başından beri yaptığı uygulamayla sadece divan kurulu ve kongre üyelerine bilet satılıyor. Stadın geri kalan kısımları da tamamen dolmayınca Sarı lacivertliler yoğun taraftar desteğinden yoksun olarak mücadele etti. Deplasman tribünündeyse 15 Kayseri Erciyesspor taraftarı karşılaşmayı takip etti.
 
Maç sonundaysa ev sahibi tribünleri Aziz Yıldırım'ı protesto etti. Skordan memnun kalmayan taraftar bir süre stat çevresinde de yönetimi istifaya davet etti.
 
 
Tepkiler Samandıra'ya da taşındı
Fenerbahçe takımı maçtan sonra Samandıra'da da protestoyla karşılaştı. Küçük bir grubun tepkisi güvenlik ekiplerinin müdahalesiyle sona erdi.
 
Kayseri Erciyesspor ile berabere kalarak şampiyonluk yolunda çok önemli iki puan bırakan Fenerbahçe maçtan sonra protesto edildi.
 
Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde bekleyen küçük bir grup takım otobüsü tesise girerken meşale ve şişeleri yere atarak takıma tepki gösterdi. Bir süre daha tesis önünde bekleyen grup polisin olay yerine gelmesiyle dağıldı.
Kaynak: NTVSpor