#
#
SOSYAL MEDYA
Türkiye Futbol Federasyonu, sponsorlarından Turkcell ile birlikte Süper11 oyununu futbolseverlerle buluşturdu. Oyunda heyecan tam gaz devam ediyor...
03/01/2014 - 06:23
www.tff.org üzerinden oynanabilen Süper11 oyunuyla futbolseverler Spor Toto Süper Lig’den istedikleri futbolcuyu seçerek kurdukları takımlarla yarışma imkanı yakalayabiliyor.
 
http://super11.tff.org adresinden kayıt olarak oynamaya hemen başlanabilen oyun ücretsiz olarak veya Turkcell abonelerine özel ayrıcalıklı üyelikle (Haftalık 2 TL ücretle) oynanabiliyor
 
Süper11’de her hafta genel klasmanda ilk üçe giren katılımcılar imzalı Millî Takım forması kazanırken, 250 MB internet de ilk 100’de yer alan Turkcell’li futbolseverlerin olacak. Sezon sonunda ise en başarılı kadroyu kuranlar arasında yapılacak çekilişle Mercedes A180 ve 10 Turkcell T40 sahiplerini bulacak.
 
Ayrıca sezon sonu genel klasmanda ilk üçte yer alan kullanıcılar, Millî Takım futbolcularımızla tanışma fırsatı yakalayacak. Süper11 kullanıcıları, arkadaşları arasında ligler oluşturarak veya oluşturulmuş liglere katılarak kendi aralarında da heyecanlı bir yarışa girebiliyor.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Akıllı telefon pazarının zor dönemler geçiren ismi Huawei, ürün gamına bir model daha...