#
#
SERIE A
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SERIE A
Sampdoria'nın çılgın başkanı Massimo Ferrero, Serie A'da fikstür çekiminin yapıldığı gün yaptığı bir yorumla yine gündemde kendine üst sıralarda yer bulmayı başardı.
27/07/2015 - 22:54
Serie A'da 2015/16 sezonu fikstür çekimi bu akşam Milano'daki EXPO 2015 merkezinde yapıldı. Fikstür çekimi öncesi basına konuşan Massimo Ferrero, açılış haftasında kafasında iki takımın bulunduğunu belirterek söze başladı. ''Arabada ilk haftada hangi takımları çekebileceğimizi konuşuyorduk, benim tercihim Napoli veya Roma'ydı.'
 
Ancak daha ilginç olanı ise bu sezon iki kere oynayacakları Cenova derbisi ile ilgili yorumuydu. Sadece derbide değil her Sampdoria galibiyetinde kafayı yeme noktasına gelen, neredeyse her maç kendisine bir kameranın sabitlendiği Ferrero'nun, Sampdoria'nın ezeli rakibi Genoa ile oynayacağı maçlarla ilgili yorumu fikstür gecesinde yine tüm dikkatleri Ferrero'ya çevirdi: ''Eğer derbiyi kazanırsak sadece sahanın ortasına koşmayacağım, üzerimdeki tüm kıyafetleri çıkaracağım!''
 
Ferrero'nun fikstürle ilgili dilekleri gerçek olmadı, ilk hafta Carpi ile kendi sahasında oynayacak olan Sampdoria, başkanın istediği Napoli maçını ikinci, Roma maçını ise beşinci haftada oynayacak.
 
Ferrero'nun soyunup soyunmayacağının o hafta mutlaka gündem olacağı Cenova derbisi ise 18. haftada, 6 veya 7 Ocak 2016 tarihinde oynanacak. Aynı stadı paylaşan iki takımdan Sampdoria'nın ev sahipliğinde oynanacak olan 37. hafta maçı ise 7 veya 8 Mayıs 2016'da oynanacak.
 
Ferrero'nun fikstür çekimi öncesi kameralara yansıyan görüntüleri de bir hayli ilginçti.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi alt markası olarak başlayıp daha sonra bağımsız hale gelen POCO, POCO F3 GT sonrasında bir...