#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Liverpool efsanesi Stevan Gerrard, önümüzdeki hafta eski kulübü Liverpool'a döneceğini doğruladı ancak yalnızca idman amacıyla.
25/11/2015 - 13:26
LA Galaxy'nin 35 yaşındaki orta saha oyuncusu, MLS'in tatilde olduğu dönemde formunu korumak amacıyla çocukluk kulübüyle kiralık sözleşme imzalamak için bağlantıya geçmişti.
 
Ancak deneyimli yıldız, tekrar eski kulübü için oynayacağını reddederek yalnızca Jurgen Klopp'a bağlı olarak idmanlarını sürdüreceğini belirtti.
 
BT Sport'a yaptığı açıklamada bir uzmanla çalışacağını söyleyen Gerrard, Alman menajerden bir şeyler öğrenmek için can attığını ifade etti. Gerrard, ''Gelecek hafta dönüyorum'' dedi. 
 
Yalnızca birkaç haftalığına Liverpool'a döneceğinin altını çizen Gerrard, ''Gerçekten Mr. Klopp ile çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Onun hakkında söylenenleri canlı görmek ve ondan bir şeyler öğrenmek için gideceğim.'' şeklinde konuştu.
 
Steven Gerrard, geçtiğimiz sezonun sonunda yollarını ayırmadan önce 17 yıl boyunca Liverpool forması giyerek Kırmızılar'ın efsanesi haline gelmişti.
 
Öte yandan Liverpool menajeri Klopp da deneyimli orta sahanın maçlarda oynamayacağını ancak antrenmanlar için kendisine kapılarının daima açık olduğunu belirtmişti.
 
Liverpool, geçtiğimiz Cumartesi City önünde aldığı 4-1'lik galibiyetle Premier Lig'in dokuzuncu sırasına yükselmişti. 
Kaynak: Goal TR
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Android 10 konusunda yeni bir liste yayımladı. İşte temmuz ayında...