#
#
LA LIGA
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
LA LIGA
İspanya Futbol Federasyonu'nun Süper Kupa maçını tek maça düşürme önerisine Sevilla kulübünden ret geldi.
06/07/2018 - 14:18
 Dünya Kupası sebebiyle sezon başında sıkışan fikstüre bir çözüm önerisi RFEF’den (İspanya Futbol Federasyonu) geldi: Barcelona ve Sevilla arasında 5 ve 12 Ağustos tarihlerinde yapılacak maçları tek bir maçta birleştirmek ve tarafsız sahada oynatmak.
 
Marca haberine göre Barcelona kulübü bu teklifi kabul etse de Sevilla yönetim kurulu acil bir toplantı gerçekleştirerek bu teklifi görüştü ve olumsuz geri dönüş yaptı. Avrupa Ligi’nde sezona erken başlayacak olmalarına rağmen teklifi kabul etmeyen Sevilla kulübünün başkanı Jose Castro:
 
“Fikstürün 5 ve 12 Ağustos tarihlerinde maçlar oynanacak şekilde devam etmesinden yanayız. Yardımcı olmak istiyoruz ancak taraftarlarımıza ve üyelerimize verilmiş sözlerimiz var. Taraftarlarımız her şeyin üstündedir. Maç zaten planlanmış bir şeydi bu yüzden bazı sözler verdik ve bunu kabul edemeyiz.” dedi.
 
RFEF bu konuda son sözü söyleyecek olan kurum. Federasyon başkanı Luis Rubiales’in İspanya Süper Kupa finalini tek maç olarak Fas’ın Tanca şehrinde oynatmak istediği biliniyor.
 
Bu durum sorulduğunda ise Castro “Eğer federasyon bize 12 Ağustos’ta Tanca’da oynayacaksınız derse ve buna zorlarsa elbette kabul ederiz çünkü Süper Kupa’da oynamamak gibi bir düşüncemiz yok” diyerek sözlerini noktaladı.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Kısa süre önce tasarımı karşımıza çıkarılan Honor 60 ve 60 Pro modelleri için...