#
#
Schalke - Galatasaray maçı yaklaşırken deplasman biletleri konusunda Galatasaray taraftarının heyecanı ve merakı da doruk noktaya ulaştı.
01/03/2013 - 22:13

Bugün sosyal medyaya düşen görüntüler ve paylaşılan linklerle Schalke - Galatasaray maçı deplasman tarafı biletlerinin bir şekilde satışa çıktığı, el altından satıldığı, Türk Telekom Arena Loca sahiplerine 500-600€ fiyatlarla verildiği haberleri yayıldı.

Uluslarası ikinci el al-sat sitesi Ebay.com'da maça dair biletlerin 450€ fiyatlardaın satışa çıktığı ya da Viagogo.com gibi ikinci el bilet satış sitelerinde 450-1200$ arasında değişen fiyatlarla Galatasaray tarafı biletleri satıldığı görüldü.

Ebay'de Schalke - Galatasaray Bileti / 441€

Viagogo.com'da Schalke - Galatasaray / Away Biletleri 444~1200$ arasında

Bu duruma akşam saatlerinde ultrAslan grubundan bir açıklama geldi. ultrAslan, gün içinde sosyal medyada dolaşan dedikoduları da doğrular şekilde, biletlerini akıbetini Galatasaray yönetimine sorarak, yönetimden aksiyon alma talebinde bulundu.

İşte ultrAslan'ın açıklaması:

Sevgili Galatasaraylılar,
 
Şampiyonlar Ligi Kupası hedefimize adım adım ilerlerken, bu sezonun belki de tarihimizin en önemli karşılaşmalarından birinde, 12 Mart tarihinde Schalke04 ile karşı karşıya geleceğiz...
 
Başta Sayın Başkanımız Ünal AYSAL, Yöneticilerimizden Ali DÜRÜST, Sportif AŞ Genel Müdürü Lütfi ARIBOĞAN'ın ve diğer yöneticilerin maç biletlerinin bir kısmını kendi çevresine, diğer kısmını ise loca sahiplerine, kendilerine yakın cemiyet ve derneklere ayırmış olduğunu üzülerek öğrendik.
 
Yıllardır Dünya’nın en büyük futbolcularının hayranlığını kazanmış, son birkaç yıldır her türlü tahrike rağmen kulübüne bir tek kuruş ve bir maç bile ceza aldırmamış, Galatasaray örf, anane gelenek ve göreneklerine uygun hareket eden Büyük GALATASARAY taraftarına yönetimin ödül(!) anlayışı bu olsa gerek...
 
Manchester ‘da 70 bin İngiliz taraftarını susturarak, Manchester United’a kendi evinde deplasman yaşatan, Grup maçlarında kimsenin gitmeye tenezzül etmediği Romanya ve Portekiz deplasmanlarına giden, Branş ayırmaksızın (Engelsiz Aslanlar, Erkek ve Bayan Basketbol, Erkek ve Bayan Voleybol, Su Sporları maçlarına)Avrupa’da ki tüm maçlara işlerini güçlerini bırakarak, binlerce kilometre giden ultrAslan’ın ve ultrAslan Avrupa’nın varlığını hiçe sayan yönetim, adeta turistlik gezi düzenlemektedir!
 
Yıllardır Sarı & Kırmızı aşk ile Gaziantep’e, Erzurum’a, Diyarbakır’a, İzmir’e giden ve Schalke04maçı için de özel olarak aylar öncesinden her türlü hazırlığını yapan (Şuan sadece İstanbul’da vizesini alan 400 ultrAslan üyesi tüm uçak ve hotel rezervasyonunu yapmıştır.)taraftarının gücünden eksik olarak deplasmanda böyle önemli bir maça çıkacak olması kabul edilemez!
 
Yönetimden bu konuyu aklıselim biçimde tekrar değerlendirmelerini istiyor ve GALATASARAY menfaatleri doğrultusunda hareket etmelerini bekliyoruz!
 
Bu ülkeye şampiyonlar ligi kupası gelecekse;O kupayı GALATASARAY getirecek! Ve büyük GALATASARAY taraftarını arkasına alarak getirecek...
 
ultrAslan
 

Özellikle İstanbul'dan maça gidecek, günler öncesinden uçak ve otel rezervasyonlarını yaptıran oldukça kalabalık kitlenin bilet ihtiyacının nasıl karşılanacağı, Galatasaray SK'nın ultrAslan'ın çıkışına ne cevap vereceği merak konusu.

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
İspanya’daki tesislerinde EffiBOT isimli robotları operasyona dahil eden Seat, Endüstri 4.0 alanında önemli...