#
#
SS Lazio'nun Feyenoord'dan transfer ettiği Stefan de Vrij için ödemesi gereken €2M'u kulüp yerine hackerlara gönderdiği ortaya çıktı.
01/04/2018 - 14:34
İtalyan gazetelerinden Il Tempo'nun haberine göre SS Lazio, bir e-posta dolandırıcılığının kurbanı oldu. Kulüp, Vrij'in eski kulübü Feyenoord yerine parayı dolandırıcılara yolladı.
 
Transferin son taksidini olan 2 milyon avroyu Feyenoord'un banka hesabına yatırması gereken SS Lazio, gelen bir sahte maile kanarak parayı Hollandalı kulübe değil sahte hesaba yolladı. Feyenoord ödemeyi alamadığını Lazio'ya bildirince dolandırılcılık vakası ortaya çıktı.
 
2014 yılında €7.7M karşılığında Lazio'ya transfer De Vrij, kulubün kendisine önerdiği yeni sözleşmesi reddetti. Oyuncun bu yaz Roma kulübünden ayrılması bekleniyor. Oyuncuyla Liverpool ve Manchester United kulüpleri ilgileniyor.
 
Il Tempo'daki habere göre olayı takip eden savcı para trafiğinin Hollanda'da Feyenoord'a ait olmayan bir banka hesabına gittiğinin izini sürdü. Lazio'nun kaptırdığı bu paranın akıbetinin ne olacağı soruşturmanın tamamlanmasından sonra belli olacak. 
 
Kaynak: Il tempo, Talksport,
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Hindistan ve Çin arasındaki son dönemde artan sorunlar nedeniyle ilginç bir Android uygulaması patlama...