#
#
Rekora doymayan Cristiano Ronaldo, bir Şampiyonlar Ligi rekorunu daha ele geçirdi.
09/12/2015 - 13:16
Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, bir Şampiyonlar Ligi rekorunu daha eline geçirdi. Malmö karşısında 4 kez fileleri havalandıran Ronaldo, toplam 11 golle Devler Ligi tarihinin grup sürecinde en çok gol atan oyuncusu oldu.
 
Real Madrid, Malmö'yü 8-0 yenerek Şampiyonlar Ligi tarihinin en farklı galibiyet rekorunu egale ederken sahanın yıldızı Cristiano Ronaldo'ydu. Malmö karşısında 4 kez fileleri havalandıran Ronaldo, toplam 11 golle Devler Ligi tarihinin grup sürecinde en çok gol atan oyuncusu oldu.
 
Ronaldo'nun ilk golü serbest vuruştan geldi. Son yıllarda bu alanda çok zorlanan yıldız oyuncu, son 97 denemesinde 3. kez ağları buldu. Ronaldo ayrıca Real Madrid formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde bir maçta 4 gol atan ilk oyuncu oldu.
 
Şampiyonlar Ligi’nde son 5 sezondur en az 10 gol atan Ronaldo'nun turnuvadaki toplam gol sayısı da 88'e ulaştı.
 
 
Blanc ile diyalog
Ronaldo, Paris Saint-Germain Teknik Direktörü Laurent Blanc ile arasında geçen samimi sohbete de açıklık getirdi: ''Blanc'a göz kırptığımı gördünüz mü? Kimseye göz kırpmadım. Bana iyi davranan insanlara aynı şekilde karşılık vermek benim için çok önemli. Blanc benim hakkımda çok güzel şeyler söylemişti. Ben de Paris Saint-Germain ile oynadığımız maçtan sonra bu güzel sözleri için kendisine teşekkür etmek istedim. Bu kadar basit. Çünkü burada çok mutluyum ve ayrılmayı düşünmüyorum.''
 
Ronaldo maç sonunda sorun yaşadığı söylenen teknik direktör Rafael Benitez'e de destek verdi. Takımın giderek daha iyi bir performans sergilediğini vurgulayan yıldız oyuncu, Benitez'e süre tanınması gerektiğini söyledi.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
İnternet devi Google tarafına Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı tarafından atılacak...