Bundesliga’nın bu sezon en iyi çıkış yapan isimlerinden birtanesi olan Eintracht Frankfurt’un genç kalecisi Kevin Trapp son derece talihsiz bir olay yaşadı. Genç file bekçisi reklam çekimleri sırasında yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapattı.
Bu sezon Bundesliga’da en iyi kaleciler arasında gösterilen Eintracht Frankfurtlu Kevin Trapp, inanılması zor bir talihsizlik yaşayarak sezonu kapattı.
Almanya’nın bitmez tükenmez bilmeyen üst düzey kaleci üretimin son harikalarından biri olan Trapp‘ın, Almanya Ümit Milli Takımı’nın kampında eli kırıldı. Ameliyat olmak için apar topar Frankfurt’a dönen Trapp’ın aylarca forma giyemeyeceği öğrenildi.
 
2014 Dünya Kupasına gitmeye aday Almanya’nın kadrosu için de adı geçen Trapp’ın sakatlık hikayesi ise tartışmaları beraberinde getirecek cinsten. Trapp, "SKY Sport News" kanalının haberine göre, Almanya Milli Takımı için yapılan reklam çekimleri sırasında sakatlandı. Sakatlığa sebep olan eylem henüz netleşmese de, Frankfurt cephesinin olayın üzerine gideceği aşikar.
 
Frankfurt'ta sezonun geri kalan kısmında kaleyi ya 38 yasındaki Oka Nikolov ya da 20 yasındaki Türk kaleci Aykut Özer koruyacak.