#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Premier Lig'de oyuncular büyük bir sakatlık kabusu yaşıyor.
16/10/2015 - 14:46
İlk 8 haftada, tam 6 oyuncunun çapraz diz bağları koptu. Bournemouth forveti Glen Murray, üst üste gelen ağır sakatlıkları, giderek sertleşen modern zeminlere bağladı.
 
Premier Lig’in ilk 8 haftasında, 6 oyuncu şimdiden sezonu kapadı. Üstelik bu oyuncuların tamamı, bir futbolcunun başına gelebilecek en ağır sakatlıktan; yani çapraz diz bağlarının kopmasından muzdarip.
 
Ligin yeni takımı Bournemouth, 3 oyuncusunu birden aynı sakatlığa kurban verdi. Sezona fırtına gibi giren golcü Callum Wilson'ın yanı sıra, yeni transferler Max Gradel ve Tyrone Mings'in çapraz diz bağları koptu.
 
Liverpool da aynı şekilde 2 oyuncusunu kaybetti. Joe Gomez'in İngiltere 21 yaşaltı milli takımında, golcü Danny Ings'in ise antrenmanda çapraz diz bağları koptu.
 
Newcastle United'ın Hollandalı kalecisi Tim Krul da, Kazakistan ile deplasmanda oynanan maçta aynı sakatlıkla karşı karşıya kaldı.
 
Bournemouth'un forveti Glen Murray, üst üste gelen ağır sakatlıkları, giderek sertleşen modern zeminlere bağladı. Yeni zeminlerin çok sert olduğunu vurgulayan Murray, özellikle ani dönüşlerde oyuncuların büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldıkları uyarısında bulundu.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, ürün gamına ANC’li LG Tone Free 2021 kablosuz kulaklık serisini...