#
#
STYLE
adidas FOOTBALL; Paul Pogba, Ivan Rakitic, Dele Alli ve Mesut Özil gibi dünyaca ünlü futbolcuların tercihi olan Predator’u, Zorlu PSM’de düzenlediği lansman ile tüm dünyayla aynı anda tanıttı.
30/11/2017 - 01:02
Spor dünyasının buluştuğu etkinliğe katılan özel konuklar, Skystalker paketinin bir parçası olarak stadyum, halı saha ve sokak stili konseptlerinde kullanılmak üzere tasarlanan Predator modellerini çok beğendiklerini ifade ettiler.
 
Lansmanda görüşlerini dile getiren adidas Kıdemli Futbol Birim Müdürü Uğur Yıldız ise ikonik krampon Predator’un beğenilen unsurlarına bağlı kalınarak “Stadyumdan Sokağa” mottosuyla üretilen yeni Predator ile birlikte pazardaki en yenilikçi krampon seçeneklerini yarattıklarını açıkladı. Yıldız, adidas’ın lifestyle TANGO konseptinde üretilen halı saha ve sokak stili Predator ürünlerinin ise futbol modasını sahalardan sokaklara taşıyacağını” vurguladı. 
 
adidas FOOTBALL, ikonik krampon Predator'u profesyonel futbol için yeniden piyasaya sürdü. Stadyumun yanı sıra halı saha ve sokak stili olarak üç farklı kategoride dokuz model olarak tasarlanan ve merakla beklenen Predator 18+ 360 Control serisi, 29 Kasım gecesi Zorlu PSM Ana Sahne’de gerçekleşen etkinlik ile tanıtıldı. 
 
 
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaşlı futbolcular Oğuzhan Özyakup, Atiba Hutchinson, Adriano, Tolgay Arslan, Galatasaraylı futbolcular Batefimbi Fredius Gomis, Maicon, Fernando Reges, Başakşehirli Aurelian Chedjou ve Joseph Attamah’in yanı sıra Ertuğrul Sağlam, Rüştü Reçber, Mustafa Doğan, Ahmet Dursun ve Ibrahima Yattara ile birlikte Zeynep Sever, Sedef Avcı- Kıvanç Kasabalı,  Zeynep Tosun, Zeynep Üner gibi cemiyet ve spor dünyasından isimlerin katıldığı gecede, İngiliz freestyle futbol yıldızlarından kafes futbolu şovu, adidas Predator defilesi, DJ Aksak ve Ceza performansı, ışık şovlar eşliğinde futbol heyecanını eğlence ile buluşturdu. 
 
 
“En yenilikçi kramponu yarattık”
Yeni Predator serisinin 30 Kasım Perşembe gününden itibaren adidas mağazaları, adidas satış noktaları ve
 
Yüksek performanslı poliamid katmanlarına sahip güncellenmiş CONTROLFRAME teknolojisi ise, hareketi dengelerken yeni hibrid krampon ucu konfigürasyonu da dönüşü ve saha tutuşunu artırıyor. Yeni Predator’ün tam uzunluktaki BOOST™ orta tabanı da her adımda enerji dönüşü sağlıyor. 
 
adidas Predator 18+360 Control’u Avrupa’dan Paul Pogba, Ivan Rakitic, Dele Alli ve Mesut Özil ile birlikte Türkiye’den Volkan Demirel, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Mariano ve Maicon, 2017-2018 sezonu içerisinde kullanmaya başlayacak. 
 
 
Üç farklı konseptte sunulan Predator‘un bir diğer tasarımı halı saha ayakkabısı olarak karşımıza çıkıyor. Tam uzunlukta BOOST™ orta tabanı ve çekiş kramponlarının yanı sıra saha sürümünde olduğu gibi aynı SOCKFIT BİLEK yapısını, PURECUT BAĞCIKSIZ sayayı ve CONTROLSKIN'i içeriyor.
 
Sokak stili modelinde ise adidas FOOTBALL yeni Predator’u stadyumdan sokağa da taşıyor! Kullanıcıların yaşam stiline eşlik edecek bu tasarım, tabanda tam uzunlukta BOOST™ işlemesiyle beraber ÖRGÜLÜ saya ve ikonik bilek şeklini içeriyor.
 
@Tribundergi hesabını takip edenler hali hazırda devam eden önümüzdeki günlerde tekrarlanacak uygulamalar ile #Predator kazanmaya şansı elde edecek. Takipte kalın!
 
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Apple bünyesinde tam 22 yılı boyunca görev yapan Christopher Stringer, kurduğu Syng şirketi ile Cell...