#
#
Osman Özköylü, Balıkesirspor ile anlaştı mı? Özköylü'ye sorduk, o da cevapladı.
09/03/2016 - 20:05
Balıkesirspor ile görüştünüz mü?
Bazı basın kuruluşlarında ‘Osman Özköylü, Balıkesirspor’a haber yolladı” şeklinde yer alan haberler gerçek değil. Benim çalıştığım takımlarda ortaya koyduğum başarılar ve kazandığım şampiyonluklar neticesinde kulüplerin benim ve ekibimle çalışmak istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Bugüne kadar çalıştığım hiçbir kulübe aracı koyarak veya haber yollayarak gitmedim. Her zaman istenilen teknik direktör olmuşumumdur. Bununla da gurur duyuyorum.
 
''Başkanla sadece konuştuk''
Balıkesirspor Kulübü Başkanı Feyyaz Çiftçi, pazartesi gecesi beni aradı. Görüşmek istediklerini ilettiler bu netice doğrultusunda İzmir’de başkan Feyyaz Çiftçi ile bir görüşme yaptık. Balıkesirspor’un hedeflerini ve geleceği hakkında fikir alış verişinde bulunduk.  Kendisi yapmış olduğumuz görüşmeyi yönetim kurulu ile paylaşacağını söyledi.  Bu görüşmenin sonunda bir anlaşma olmasa da Sayın Feyyaz Çiftçi’nin şahsıma göstermiş oldukları teveccühten ötürü Balıkesirspor yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.
 
''Dost kazandım''
Olayın özü anlaşma değil Balıkesir’de bir dost kazandım. Feyyaz Çiftçi’yi tanımaktan keyif duydum. . Balıkesirspor’a da bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum.  
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Elektrikli bisiklet pazarının en yeni üyesi, motosiklet konusunda en büyük isimlerden olan Yamaha imzalı...