#
#
STYLE
Adweek'in haberine göre, New York'ta özel olarak dizayn edilen Nike stüdyosunda, katılımcı misafirler VR ve AR teknolojileriyle kendi ayakkabı tasarımlarını kendileri yapabiliyorlar. Ayrıca kullanıcı tarafından tasarlanan bu modeller bir saat içinde üretilerek kullanıcıların kullanımına sunuluyor.
13/09/2017 - 14:40
Nike, yapay zeka ve sanal gerçeklik firması olan WK Lodge ile yapmış olduğu işbirliğiyle sneaker tasarımı ve üretiminde kişiselleştirilmiş kullanıcı ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunmaya başladı.
 
Adweek'in haberine göre, New York'ta özel olarak dizayn edilen Nike stüdyosunda katılımcı misafirler, VR ve AR teknolojileriyle kendi ayakkabı tasarımlarını kendileri yapabiliyorlar. Ayrıca kullanıcı tarafından tasarlanan bu model bir saat içinde üretilerek kullanıcının kullanımına sunuluyor.  
 
Nike tarafından bu deneyim için sade ve beyaz renkte olan Nike Presto X modeli kullanıldı. Kullanıcı artırılmış gerçeklik ekranıyla bu  model üzerinde grafik, tipografi ve renk gibi seçeneklerde kendi zevkine uygun eklemeler ve değişiklikler yapabiliyor. Kullanıcının  ekranda tasarladığı model bir saat içinde üretilip kullanıcının kullanımına hazır hale getiriliyor.
 
http://funkyimg.com/i/2xjeu.jpg
 
Nike bu yeni teknolojisiyle, müşterilerine kişileştirilmiş bir tecrübe yaşatarak, tasarım süreçlerine müşterilerini de dahil etmeyi amaçladığını ifade etti. 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, kısa süre önce önemli bir etkinlik yaptı ve...