#
#
STYLE
NBA, online mağaza ağına Türkiye’yi de ekledi. 20 Ocak’ta hizmete giren NBA Store ile Türkiye’deki taraftarlar Golden State Warriors’ın oyuncusu Steph Curry’den New Orleans Pelicans’ın Türk oyuncusu Ömer Aşık’a kadar tüm favori oyuncularının resmi kıyafetlerini satın alabilecekler.
23/01/2016 - 05:37
Ulusal Basketbol Birliği (NBA), resmi NBA online mağazalarına Türkçe dil servislerini ekleyerek önemli bir adım attı. Bugün (20 Ocak) itibarıyla, www.nbastore.eu üzerinden alışveriş yapan Türkiye’deki NBA hayranları yerel dil ve yerel para birimi seçeneklerinden yararlanabilecekler. Bunun yanı sıra ilk defa tüm Türk oyuncuların formalarına (ve 30 NBA takımının tüm oyuncularının formasına) sahip olabilecekler. 
 
Mağaza, Adidas gibi ligin resmi ürün partnerleri ve Mitchell & Ness, New Era, Spalding, Stance ve 2K Sports gibi resmi malzemecilerinin geniş bir ürün portföyüne sahip. Taraftarlar ayrıca kişiselleştirilmiş formalar ve resimli tişörtler gibi özel ürünlere de erişim sağlayabilecekler. 
 
 
2012 yılında açılan NBAStore.eu, tüm 30 NBA takımının ürünlerini bünyesinde barındırıyor. Bu da taraftarların, Golden State Warriors’ın oyuncusu ve NBA MVP’si Steph Curry’den New Orleans Pelicans’ın Türk oyuncusu Ömer Aşık’a kadar tüm favori oyuncularının resmi kıyafetlerini satın alabilecekleri anlamına geliyor. Mağazada Türkçe; İngilizce, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca’dan sonra yer alan 6. dil, Türk Lirası da £,$,€’dan sonra 4. para birimi oldu. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Kompakt premium pazarının demirbaşlarından birisi olmaya devam eden 2021 BMW 3 Serisi, hibrit versiyonuyla fiyat...