#
#
STYLE
New Balance'ın en çok satan modeli artık kendisinden sneaker tarihinde ikon bir model olarak bahsedebileceğimiz 990'ın yeni versionu Version 5, 17 Haziran'da tüm dünyada piyasaya çıktı.
20/06/2019 - 03:14
Global fiyatı 150-160 USD olan Version 4'ten sonra yeni version 200 USD fiyatla piyasaya çıktı. New Balance'ın ''kişiselletirilmiş sneaker'' platformu NB1'de de bu yeni çıkan modelin bir çok renk kombininin olacağı belirtiliyor. İsterseniz ayakkabıyı kendiniz baştan yaratabiliyor, bileşenleri değiştirebiliyorsunuz.
 
Ayakkabının yeni modelinde göze ilk çarpan Version 4'de değişen taban ve taban kenar kısmının -ki oldukça kötüydü- Version 5'de eski modellere geri dönmüş olması, belki biraz da sadeleştirilmiş olması. Ancak biraz daha oval ve keskin hatlar sözkonusu. En büyük konforunu tabanının sağladığı 990'larda Gri-Beyaz modelde de modelin tüm karakteristiği bu beyaz tabandan geliyor.
 
Bir diğer dikkat çekici yenilik ise eğer bağcıkları sıkı bağlamazsanız burkulmaları çok yaşayabileceğiniz bu ayakkabıda bileğin yan dış bölümlerine denk gelecek şekilde bir güçlendirme görülüyor. Bu bölüm olasılıkla ayakkabıyı giyip kullandığınızda bilekte daha net bir tutuş ve kavrayış sağlıyor.
 
Türkiye'ye henüz gelmeyen ayakkabının tahmini TR satış fiyatının da 1650TL civarında olması bekleniyor. Hali hazırda 990v4'lerin fiyatı 1345 TL.
 
https://funkyimg.com/i/2UShF.jpg
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Uzun zamandır merak beklenen amiral gemisi Huawei P50 serisi için bu sefer kamera odaklı Huawei P50 Pro Plus detayı...