#
#
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, futbolcusu Florin Cernat'a övgüler yağdırdı.
04/03/2013 - 20:33
Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Mustafa Denizli, Kartalspor maçında eli kırık olmasına rağmen ikinci yarıda oyuna girdikten 2 dakika sonra takımını rahatlatan golü atan Florin Cernat'a övgüler yağdırdı.
 
Florin Cernat'ın takımın temel taşlarından biri olduğunun altını çizen Mustafa Denizli, " Boluspor maçında eli kırılmıştı. Biz de ihtiyaç olursa ondan istifade etmek istedik. İhtiyaç oldu ve onu sahaya sürdük. Takımı rahatlatan golü attı. Önemli bir oyuncumuz " dedi
 
" Kendimizi bir adım öne çıkarmak istiyoruz "
Mustafa Denizli, Kartalspor karşısında alınan galibiyetle bu haftayı mutlu geçirecek bir tablo yarattıklarını söyledi. Ligde 4-5 hafta sonra üst tarafta kopmalar başlayacağını ifade eden Mustafa Denizli, şöyle devam etti: " Öyle bir lig yaşıyoruz ki kimin ne sonuç alacağını kestirmek zor.
 
Düşündüklerimizi gerçekleştirebilirsek kalan haftalar bizim için avantaja dönüşür. Ligde bütün takımların bir amacı var. Ligde kalmak, play-off yada ilk 2 için mücadele eden takımlar var. Biz kendimizi bir adım öne çıkarabilirsek mutluluğumuz artacak."
 
" Serimiz sürmeli "
Galibiyet serilerinin sürdürmeleri halinde daha iyi yerlere geleceklerini hatırlatan Mustafa Denizli, sözlerini şöyle sürdürdü:"Hangi takımın hangi sahada ne sonucu alacağını kestirmek mümkün değil. Bu mümkün olmayanlar içerisinde biz mümkün olanı başarırsak, düşündüklerimizi gerçekleştirirsek bu haftalar bizim adımıza avantaja dönüşür.
 
Takımımın isteğinden ve oynama arzusundan, pozisyon üretmesinden, rakiple girdiği ikili mücadelelerde daha agresif oynamasından son derece mutluyum."

Hakan Kazdal

Sadece ve Sadece Rizespor.

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
iPhone 13 Pro modelinin konsept çalışması ortaya çıktı. Paylaşılan videoya bakıldığında...