#
#
Chelsea Menajeri Jose Mourinho, Maccabi Tel Aviv maçında, golcüsü Diego Costa ile yaşadığı gerilimi değerlendirdi.
25/11/2015 - 13:18
Maç içerisindeki tartışmanın ardından soyunma odasında Costa ile barıştıklarını söyleyen Mourinho, hiçbir zaman, görevine son verileceği korkusu yaşamadığını da ifade etti.
 
Maccabi Tel Aviv-Chelsea maçının ilk yarısının sonlarında, menajer Jose Mourinho ile Diego Costa karşı karşıya geldi. Mourinho, Costa'nın kendisiyle tartışması üzerine, yedek golcüsü Loic Remy'yi ısınmaya gönderdi. Ancak Mourinho, Costa'yı 90 dakika boyunca sahada tuttu.
 
Portekizli menajer maçtan sonra, golcüsü ile yaşadığı gerilimi değerlendirdi. Costa’nın, istediği yerlere koşu yapmadığını söyleyen Mourinho; "Bu duruma sinirlendim. O da bana tepki gösterdi. Devre arasında soyunma odasında öpüştük; birbirimize sarıldık ve barıştık. Aramızda hiçbir problem yok." dedi.
 
Mourinho, Maccabi'yi 4-0 yendikleri maçın ardından, hiçbir zaman görevine son verileceği korkusu yaşamadığını da ifade etti. Portekizli menajer; "Yenilgiler üst üste gelince, bu tür dedikoduların çıkması normal. Ancak kulüp içinde hiçbir zaman görevime son verilmesi konusu gündeme gelmedi. Kısa süre önce sözleşmemi 4 yıl uzattım. Kulübüm de tıpkı benim gibi kalmamı istiyor." diye konuştu.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Ailede bir ilk olarak satışa çıkacak Fiat 500 3+1, “Suicide Door” olarak bildiğimiz kapı...