#
#
SOSYAL MEDYA
31 Ekim'e kadar Misli.com'da kampanyaya katıl, Milli Piyango bileti al, Fiat 500L kazanma şansı yakala!
02/10/2013 - 19:22
Şans oyunları sektörünün en büyük üç markasından biri olan yenilikçi şans oyunları sitesi Misli.com, yeni çekilişli kampanyasıyla Milli Piyango bileti satın alan üyelerine Fiat 500L kazanma fırsatı sunuyor.
 
Misli.com, yepyeni çekilişli Milli Piyango bileti kampanyası ile üyelerinin şansını döndürmeye devam ediyor. 2 Eylül - 31 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenen kampanya süresince, Misli.com ve Misli Mobil üzerinden kampanyaya katılarak Milli Piyango bileti satın alan üyeler kampanya sonunda yapılacak çekilişle Fiat 500L sahibi olma şansını yakalayacak.
 
Biletinizi Misli Mobilden Alın, Şansınızı 2'ye Katlayın!
 
Fiat 500L çekilişli kampanyasına katılmak için üyelerin, 31 Ekim tarihine kadar Misli.com ve Misli mobil uygulamaları üzerinden kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıklayarak Milli Piyango bileti satın almaları gerekiyor. Misli.com'da çekilişe katılan üyeler; her çeyrek bilete 1 çekiliş hakkı, her yarım bilete 2 çekiliş hakkı, her tam bilete 4 çekiliş hakkı kazanıyor. Misli mobil uygulamaları üzerinden çekilişe katılan üyeler ise her bilete tam 2 Misli çekiliş hakkı kazanıyor.
 
Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için;
www.misli.com
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli altına Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat de geliyor gibi görünüyor....