#
#
SERIE A
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SERIE A
Milan'a dönen Mario Balotelli, yeni takımıyla sözleşme imzalarken kontratında birçok ilginç maddeyle karşılaştı.
26/08/2015 - 20:15
Milan yönetimi, Balotelli'nin özel hayatına ve sosyal medya hesaplarındaki mesajlarına dikkat etmesini istiyor. Geçtiğimiz sezon transfer olduğu Liverpool'da beklentileri karşılayamayan Mario Balotelli eski takımı Milan'a geri döndü. Ancak İtalyan kulübü hızlı yaşamı ve saha dışındaki tavırlarıyla adından fazlasıyla söz ettiren İtalyan futbolcu için eşine az rastlanır türde bir kontrat hazırladı.
 
İtalyan La Gazzetta Dello Sport'a göre; Milan, Balotelli'ye sosyal medya hesaplarında yazacağı mesajlar hakkında uyarılarda bulundu. Bu platformda yazacağı mesajların dikkatle takip edileceğini Balotelli'ye ileten Milan, İtalyan futbolcunun kulübün imajına gölge düşürecek hiçbir harekete imza atmaması yönünde de telkinde bulundu.
 
Milan ayrıca Balotelli'den saçlarını ölçüsüz bir biçimde kestirmemesini, aşırı ilgi çekici kıyafetlerle dolaşmamasını, gece kulüplerinde gezmemesini, sigara içmemesini ve antrenmanlara zamanında katılım göstermesini istedi. Gazetenin haberine göre; Milan Balotelli'den alkol kullanımı konusunda da ölçülü davranmasını talep etti.
 
Daha önce evinin tuvaletinde havai fişek patlatan, bir akaryakıt istasyonunda tanımadığı kişlilerin yakıt paralarını ödeyen Balotelli, Manchester City'de oynadığı dönemde kendi odasının penceresinden altyapı oyuncularına dart oku fırlatmıştı. (NTVSpor)
Kaynak: Hürriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Arkasında HMD Global’in yer aldığı Nokia markası yeni dönem için bir dönüşüme...