#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
İngiltere'de bir düğünde damadın yaptığı duygusal konuşmayı Mesut Özil'e ithaf etmesi, başta gelin olmak üzere herkesi şaşkına çevirdi.
09/01/2016 - 13:45
Arsenal taraftarı olduğu tahmin edilen damat, düğün yemeği sırasında bir konuşma yapmak için ayağa kalktığında kimse böyle bir şey beklemiyordu...
 
Hürriyet'te yer alan habere göre; kağıda yazdığı konuşmayı okuyan genç adam, ''Sanırım bu salondaki herkes, bu kişinin beni dünyadaki en mutlu insan yaptığını biliyor. Her sabah yatakta gözlerimi açıyorum ve bu insanın hayatımda olduğuna inanmaya çalışıyorum. Kendimi aşırı şanslı hissediyorum. Umuyorum bu kişi kalbimin derinliklerinde benim için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyordur.'' dedi.
 
''Kadehlerimizi onun şerefine kaldırabilir miyiz?''
Tam bu sıarada gözleri dolan gelin, eliyle gözlerini sildi. Damat ise duygusal konuşmasını şu ifadelerle tamamladı: ''İnsana böyle hissettiren birini bulmanın ne kadar zor bir şey olduğunu biliyorum ve bunu asla hafife almayacağım. Bu nedenle şimdi hepimiz kadehlerimizi onun şerefine kaldırabilir miyiz? Mesut Özil!''
 
Konuşmasının ardından videoda görünmeyen bir yeri de selamlayan damat, bütün salonu bir anda kahkahalara boğdu. Gelin ise eşine önce kızdı, sonra o da kendini gülmekten alamadı.
Kaynak: Radikal
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Vivo, yeni odaklı akıllı telefonunda şarj konusunda bir devrime imza atmaya hazırlanıyor. Şirket...