#
#
Daniil Sergeyevich Medvedev. 11 Şubat 1996 doğumlu 23 yaşındaki bu Rus tenisçi belki de ilk GrandSlam şampiyonluğuna yürüyor.
04/09/2019 - 04:56
19 Ağustos 2019'da kariyerinde ATP sıralamasındaki en yüksek sıra olan 5. liğie kadar yükselen Medvedev, Amerika Açık 2019'da kariyerindeki ilk GrandSlam yarı finaline yükseldi.
 
Turnuvanın başından itibaren Gunneswaran, Dellien, F.Lopez, Koepfer, Wawrinka'yı eleyerek gelen Medvedev, şimdi yarı finalde Roger Federer'i çeyrek finalde eleyrek gelen Grigor Dimitrov'a karşı mücadele edecek. Eğer Dimitrov'u geçerse, Berrettini x Monfils ve Schwartzman x Nadal eşleşmelerinin galibiyle finale çıkacak.
 
Turnuvanın haşin çocuğu Amerikca Açık 2019'da iki olaylar dikkatlerie de üzerine çekti. Top toplayıcı çocuklardan birinin getirdiği havluyu geri fırlatması büyük tepki çekti.
 
 
Daha sonra Amerikan seyircisi ile girdiği dialog ve bir türlü aradaki elektriğin yok olmaması Medvedev'i sürekli sahnede tuttu. Gerçi Wawrinka'yı elediği maçtan sonra tribünlerden aldığı reaksiyon buzların erimiş olduğunu da kısmen gösterdi ve tribünlerin saygısını tekrar edinmiş oldu.
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer ailedeki üyelerin model numaraları...