#
#
Daha önce röportaj yaptığımız Marmaris Belediyesi'nin ardından Zeytinburnu ve Kırşehir belediyelerinin başkanları da makam araçlarını bisikletle değiştirdiler.
06/09/2018 - 17:23
Marmaris, Zeytinburnu ve Kırşehir, birbirinden farklı coğrafyalarda yer alıyor olsalar da bisiklette buluştular. Bisikletli ulaşımın günden güne önem kazandığı ülkemizde belediye yöneticileri işlerine giderken makam araçları yerine bisiklet kullanımını tercih etmeye başladılar.
 
 
Geçtiğimiz aylarda Salcano Marmaris Gran Fondo sonrasında Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner'e konuk olmuş ve ''işine bisikletle gidip gelen başkan yardımcısı'' olarak kendisiyle keyifli bir röportaj gerçekleştirmiştik. Marmaris'te sadece başkan yardımcısı Öner değil, Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt de belediyedeki işine bisikletle gidip gelen isimler arasına katılmıştı. İsmet Kamil Öner, ekibimizle yaptığı son görüşmede Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ın da bisiklet almak için hazırlık yaptığını da işine bisikletle giden başkanlar arasına katılacağını iletti.
 
 
Marmaris'in hemen sonrasında aynı dönemlerde Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da işine giderken makam aracını bırakıp biskileti tercih etmişti. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de Murat Aydın'ın bisikletli hamlesine destek olmak için bisikletli başkanlar arasında yerini aldı. 
 
 
Bisiklet sayesinde dostluklarını pekiştiren Zeytinburnu ve Kırşehir belediye başkanları, bisikletin önemini vurgulamak için 6 Eylül'de saat 18.00'de Zeytinburnu'nda beraber pedalladılar. Her peşembe düzenli olarak gerçekleştirilen sürüşe ilgi yine yoğundu. 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Televizyonun en çok beğenilen dizilerinden Breaking Bad, yeni bir filmle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor....