#
#
LA LIGA
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
LA LIGA
Messi, teknik direktörüne göre sahanın neresinde oynarsa oynasın gol atabilir.
13/01/2016 - 19:24
Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, Altın Top ödülüne 5. kez layık görülen Lionel Messi'ye övgüler yağdırdı. Kendisi de yılın teknik direktörü seçilen Enrique; ''Messi savunmanın ortasında oynasa bile fark yaratır.'' dedi.
 
Altın Top ödül törenine Barcelona damgasını vurdu. Lionel Messi, 5. kez bu prestijli ödülü evine götürürken, Luis Enrique, yılın teknik direktörü seçildi. Yılın takımına da dört Barcelonalı oyuncu birden girdi. Enrique, "Gelmiş geçmiş en büyük futbolcu" olarak nitelendirdiği Messi'ye övgüler yağdırdı. Messi’nin sadece bir golcü olmadığını vurgulayan Enrique; "O çok yönlü bir oyuncu. Hangi pozisyonda oynarsa oynasın takıma katkı sağlayacağına inanıyorum. Onu savunmanın ortasında dahi oynatsam, maçın sonucunda belirleyici olabileceğini düşünüyorum." dedi.
 
Neymar'ın son üçe girmesinin de kendileri için gurur kaynağı olduğunu dile getiren Enrique, kadrolarında, bu iki oyuncu dışında ödülü hakedecek başka yıldızlar bulunduğunu da belirtti.
 
Yılın teknik direktörü seçildiği için de mutlu olduğunu söyleyen Enrique, ödülü, oyuncularına ve teknik ekibine borçlu olduğunun altını çizdi. Luis Enrique, ara transfer döneminde olası sakatlıkları gözönünde bulundurarak, forvet hattını bir oyuncuyla daha takviye etmek istediklerini de söyledi.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Merak uyandıran amiral gemisi Redmi K30 Pro, bünyesinde kullanılacak işlemci konusunda firma tarafından resmen...