#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Liverpool yönetimi, bilet fiyatlarına yaptığı zammı taraftar tepkisi nedeniyle geri çekti. Hata yaptıklarını kabul eden Liverpool'un sahipleri, 2 yıl boyunca bilet fiyatlarını donduracaklarını açıkladı.
11/02/2016 - 13:28
Premier Lig’in, yurtdışı satışlarla birlikte, 8 milyar sterlini bulması beklenen dev yayın anlaşması gelecek sezondan itibaren yürürlüğe girecek. Bu dev gelirden tüm kulüpler payını alacak.
 
 
Liverpool’un işte böyle bir dönemde gelecek sezon için en pahalı biletinin fiyatını 59 sterlinden 77 sterline çıkarması, taraftarın büyük tepkisiyle karşılanmıştı. Onbinden fazla taraftar, Sunderland ile oynanan maçın 77. dakikasında, zammı protesto etmek için Anfield Road'un 132 yıllık tarihinde ilk kez tribünleri terketmişti.
 
Tepkinin çığ gibi büyümesi üzerine Liverpool yönetimi geri adım atmak zorunda kaldı. Kulübün sahipleri John Henry, Tom Werner ve Mike Gordon, 2 yıl boyunca bilet fiyatlarını dondurduklarını açıkladı. Bu durumda en pahalı bilet yine 59 Sterlin'den satılacak.
 
Taraftara açık bir mektupla seslenen Henry, Werner ve Gordon ''Bugüne kadar kulüpten bir peni bile almadık. Aksine kadroyu geliştirmek, stadı yenilemek için büyük miktarda para harcadık. Taraftarın açgözlü olduğumuzu düşünmesi bizi çok üzdü. Hatalı olduğumuzu kabul ediyoruz. Bu kulübün en önemli unsuru olan taraftarımızı üzmek istememiştik. Çünkü kulüp ile taraftar arasındaki kutsal bağı korumaya herşeyden fazla önem veriyoruz.'' ifadelerini kullandı.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Huawei P40 ailesi çok yakında karşımıza çıkıyor. İşte bu ailede dikkat çeken...