Nesiller boyu popülerliğini koruyan Levi’s® Trucker ceket, basketbolla efsaneleşmiş marka Jordan ile buluşuyor!
Orijinal ve zamansız tasarımlarıyla dünyanın en çok giyilen denim markası olan Levi’s®, 2018 sezonuna Jordan markası ile yaptığı işbirliğiyle ortaya çıkan Jordan x Levi’s® Air Jordan IV ayakkabı ve Jordan Reversible Trucker ceket ile damgasını vuruyor.
 
Tasarımıyla fark yaratan ve çift taraflı giyilebilme imkanı sunan Jordan Reversible Trucker ceket, bir tarafı “Flight” logosu ve denim kumaşıyla dikkat çekerken, diğer yüzü Jordan’ın eşofmanlarından ilham alınarak siyah tafta kumaşı ve spor giyimde görmeye alışık olduğumuz “Jumpman” logosuyla öne çıkıyor. Jordan x Levi’s® Air Jordan IV ayakkabı ise renk kontrastı oluşturan açık renkli bilek kısmı ve koyu denim kumaşıyla önceden yıkanmış indigo görünümü yaratırken, “Jumpman” logosuyla denimseverler kadar sporseverleri de etkilemeye hazırlanıyor.
 
Levi’s®, bu dikkat çekici işbirliği sayesinde gardırobunuzun en önemli parçalarına imzasını atıyor. Her tarza hitap eden ürünleriyle dikkat çeken ikonik marka Levi’s®, cool ve spor tarzınıza şıklık katmaya devam ediyor.

 
Levi’s® klasik Amerikan stilini ve zahmetsiz havalı olmayı aşılayan bir marka. Levi Strauss&Co tarafından 1873 de kurulduğundan beri Levi’s® jeanleri dünyada en tanınmış kıyafetler haline geldi ve nesiller boyu insanların bağlılığını ve hayal gücünü yakalamayı başardı. Bugün Levi’s® öncülüğü ve inovasyonları ile giyim sektörüne liderlik etmektedir. Yüzlerce farklı model jean ve aksesuarlar, 110 dan fazla ülkede insanların kendi stilini ortaya koymasına yardımcı olmaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha çok bilgi için www.levi.com’u ziyaret edebilirsiniz.


https://twitter.com/Levis_TR
www.facebook.com/levis.turkey
https://instagram.com/levis_tr