#
#
SS Lazio'nun kale arkası tribünü CurvaNord'da konuşlanan asi çocukları Lazio Ultras, sezon başlar başlamaz bir açıklama yayınladı.
19/08/2018 - 13:54
Kadınlar ve çocukların, kendileri için tribünün kutsal saydıkları alanına girmesinden rahatsız olan Lazio Ultras, tribünün bu bölümününe gelmemeleri, getirilmemeleri ve girilmemesi konusunda uyarı içeren bir deklarasyon yayınladı.
 
Dün gece Napoli'ye 1-2 mağlup olan Lazio'da maçtan önce Ultras grupları tribünde bir bildiri dağıttılar. Bildiride şu ifadeler yer aldı:
 
''Kuzey tribünü (CurvaNord) bizim için kutsal bir yer. Saygı gösterilmesi gereken, yazılı kuralları olmayan bir alan. Burada her zaman sınırda yaşadık, bulunduk. Kadınlar, kız arkadaşlar ve çocuklar, sizleri tribünün ön bölümü değil, önden en az 10 sıra geriye davet ediyoruz. Tribünün en ön bölümüne gelmeyin. Stadyum, Villa Borghese'de gibi kayıtsızca dolaşılan, romantik bir tur ortamı değil. Arzunuz buysa, böyle takılmak istiyorsanız lütfen stadyum diğer bölümlerine gidin''
 
 
Bildiri altındaki "Il Direttivo Diabolik Pluto" ifadesi de dikkat çekici. Bir süre önce yasadışı işlerinden ötürü tutuklanan Lazio tribün lideri Fabrizio Piscitelli aka. Diabolik'in hala tribüne hükmettiği ve yönettiği anlamına geliyor. (Il Messaggero)
 
http://funkyimg.com/i/2KxoG.jpg
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Netflix, Britney Spears belgeselinin yayın tarihini açıkladı ve belgeselle ilgili bir fragman yayınladı....