#
#
NBA All Star maçı öncesi medya mensuplarıyla bir araya gelen Los Angeles Lakers'ın efsanesi Kobe Bryant, basketi bıraktıktan sonra, ''Kendime bir kahve yapacağım. Sonra da gidip uyuyacağım'' dedi.
13/02/2016 - 23:04
İlk kez ABD dışında oynanacak NBA All-Star maçı için Kanada’ya gelen basketbol dünyasının yıldızları, Toronto’da medya mensupları ile buluştu. All-Star Medya Günü'nün yıldızı, basketbol yaşamına sezon sonunda nokta koyacak Los Angeles Lakers'ın efsanesi Kobe Bryant oldu.
 
Bir gazetecinin, ''All-Star ilk kez ABD dışında oynanacak. Toronto’yu nasıl buldun?'' sorusuna ''Soğuk... Gerçekten çok soğuk.'' yanıtını veren Bryant, bir başka gazetecinin ''Basketbolu bıraktıktan sonraki ilk gün ne yapacaksın?'' sorusunu da ''Kendime bir kahve yapacağım. Sonra da gidip uyuyacağım.'' diye karşılık verdi. 
 
All-Star'da oynamaya başladığı yıllarda şu an kadroda yer alan bazı oyuncuların henüz çocuk olduğunu hatırlatan tecrübeli basketbolcu, ''Kaç kişi All-Star organizasyonunda 3-4 farklı jenerasyondan oyuncularla oynama şansı yakalayabilir ki?'' yorumunda bulundu. Bryant'ın bazı hayranlarına imza verirken oldukça neşeli olduğu da görüldü.
 
Lebron: ''Daha karar vermedim''
Sezon sonu Oklahoma City Thunder ile kontratı sona erecek Kevin Durant, şu an için kariyer planlamasıyla ilgili karar almadığını, takımına en iyi şekilde katkı yapmaya odaklandığını belirtti.
 
Cleveland Cavaliers'ın yıldızı LeBron James de milli takım için oynamaktan zevk duyduğunu ancak Ağustos ayında düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyatları'nda ABD Milli Takımı'nda yer alıp almayacağı konusunda henüz karar vermediğini tekrarladı.
 
Bryant'ın 2006'da Toronto Raptors'a karşı attığı 81 sayıyla ilgili görüşleri sorulan Golden State Warriors'ın skoreri Stephen Curry ve San Antonio Spurs'ten Kawhi Leonard ise deneyimli oyuncu hakkında övgü dolu sözler kullandı.
Kaynak: Cumhuriyet
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Bugün kısa ve uzun vadeli elektrifikasyon hedeflerini duyuran Mazda, 2025 yılında pastadan önemli pay kapmak...