#
#
PREMIER LEAGUE
 1. TAKIMLAR
  O
  Av
  P
 1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp, Guardiola'nın Premier League'e gelmesi durumuna şoka uğrayabileceğini söyledi.
11/01/2016 - 13:04
Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp'a göre, Pep Guardiola'nın bir sonraki durağı Premier League olursa İspanyol teknik adam geldiği zaman şoka uğrayabilir.
 
Guardiola, Bayern'den sezon sonu ayrılacağını belirtmiş ve yerine gelecek isim bile(Ancelotti) belli olmuştu. Artık gözler Pep'in üzerinde, herkes Premier League'e gideceğinden emin ve Manchester United ile Manchester City ikilisinden hangisini yöneteceğini merakla bekliyor.
 
Klopp'a göre kendisinin de gelirken hesaba katmadığı, FA Cup'tan kaynaklı İngiltere'deki maç yoğunluğunun Pep'i zorlaması çok olası. Klopp, sakatlıklarla başı dertteyken önce Exeter deplasmanına çıktı, bu maç berabere tamamlandığı için rövanşı da oynanacak ve arada Arsenal ile Manchester United maçlarından da bir şekilde sıyrılmak zorunda.
 
Jürgen Klopp'un bu yoğun ve karışık fikstüre dair açıklamaları şu şekilde:

 • Maç sayısı çok büyük fark. Buraya geldiğimde Capital One Cup(Lig Kupası)'ta yarı finalin iki maç üzerinden olduğunu bilmiyordum.
 • Almanya'da "Evet, tekrar finaldesin!" diyenler oldu. Gerizekalılar.
 • Almanya'da insanlara FA Cup'ta berabere kaldıktan sonra bir maç daha oynandığınız söylediğinizde "Ne?!?!" derler. Burada ise penaltılar ve uzatmalar var evet ama ancak ikinci maçtan sonra!
 • Olay bu, fazla sayıda maç... futbol, futbol, futbol.

Jordan Ibe, Capital Once Cup'ta yarı final ilk maçında Stoke City galibiyetinin alındığı maçtaki sakatlığıyla, Liverpool'un sakatlık krizinin 13. kurbanı oldu bu sezon. Yani Ibe da Liverpool'da maçları bir süre kenarda izleyenler arasındaki yerini aldı ki Klopp normalde diğer liglerde kışın verilen aranın sakatlıklar için de iyi geldiğini "Sakatlıklarla ilgili daha önce de bu tip problemler yaşadım ama kış arasından sonra hepsi geri geldi." sözleriyle vurguladı ve sözlerini de İngiltere'deki yaşamına dair şu cümlelerle noktaladı: "Burası hakkında ne diyebilirim ki, çok pozitif, güzel bir ülke, güzel insanlar var ve yemekler de herkesin söylediğinin aksine çok daha iyi. Tamam, herkesin de söylediği gibi, hava pek de iyi değil."
Kaynak: FOXSports
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Pazarın en iddialı katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold, yerini 2020 içerisinde Samsung Galaxy Fold 2 modeline...