#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Liverpool'un başarılı teknik direktörü Jürgen Klopp, Borussia Dortmund'u elemelerinin ardından kendisine yöneltilen sorulara...
15/04/2016 - 10:15
Liverpool'un başarılı teknik direktörü Jürgen Klopp, Borussia Dortmund'u elemelerinin ardından kendisine yöneltilen sorulara aksi yanıtlar verdi.
 
Eski takımı Borussia Dortmund'u Avrupa Ligi'nde elemeyi başaran Liverpool'un teknik direktörü Jürgen Klopp, kendisine sorulan soruları beğenmedi.
 
Liverpool'un Şampiyonlar Ligi umutları ile ilgili sorulan bir soruya "Lütfen bana b*ktan sorular sormayın." diyerek yanıt veren Klopp, UEFA Avrupa Ligi'nde Dortmund'u yenince kupayı vermediklerinin de altını çizdi. Alman teknik adam, "Benim bu galibiyetteki rolüm abarttığınız kadar önemli değil. İlk yarı için harika planlarımız vardı, ama iki gol yedik. Tüm planlar suya düştü. Değişim kolay olmadı. Oyun oldukça üst düzeydi. Ama zaman ilerledikçe Dortmund paslarında, oyuna ortak olmada sıkıntı çekti. Biz de fırsatlarımızı iyi değerlendirdik. Bana göre bu tip yakın geçen maçlarda -Dortmund'da oyunda bölüm bölüm üstün olan taraftı- arzulu olan taraf olmak gerekli. İnanmaya başlamanız lazım. Attığımız her gol ile oyuna yeniden ortak oluşumuzu görmek çok güzeldi." diye konuştu.
 
Kupanın favorisi olmadıklarını da söyleyen Klopp, "Bu maçı kazanan kupayı da alır diyorlar, neden anlamıyorum. İspanyollar bizden daha güçlü. Fakat finale çıkarsak gerekeni yapar ve hazır oluruz." dedi.
 
Ayrıca BT Sport'a da konuşan Alman çalıştırıcı, "Anfield'da bu gece harikaydı, biraz da tuhaftı. Kazanamyı hak ettik. Çok iyi savaştık, tabii 93. dakikada gelen gol biraz da şans eseri, ama başından sonuna kadar her şeyi yaptık. Dortmund her fırsatı çok iyi değerlendirdi. Harika bir tecrübeydi." ifadelerini kullandı.
Kaynak: Goal TR
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite tablet modelleri için Türkiye satışları resmi site üzerinden...