#
#
SOSYAL MEDYA
Karabük Üniversitesi'nin ''Geleceğe Bir Hediye Bırak'' kampanyasına destek olmak adına düzenlemiş olduğumuz ''Kırmızımavi Hatıra Ormanı'' projesi 18 Mayıs Cumartesi günü Forum üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.
20/05/2013 - 09:53
Karabük Üniversitesi'nin ''Geleceğe Bir Hediye Bırak'' kampanyasına destek olmak adına düzenlemiş olduğumuz ''Kırmızımavi Hatıra Ormanı'' projesi 18 Mayıs Cumartesi günü Forum üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti.
Karabük Üniversitesi, Organizasyonumuzu şu şekilde duyurmuştur;
 
Üniversitemizin kuruluşu ile başlatmış olduğu ağaçlandırma seferberliği projesi kapsamında ve gelenek haline gelen 'Geleceğe Bir Hediye Bırak'  kampanyası çerçevesinde kırmızımavi Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu tarafından Üniversitemizde ağaç dikme etkinliği gerçekleştirildi.
 
Üniversitemiz Botanik Bahçesi'nde gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliğine kırmızımavi.org Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu Moderatörü Teoman Çoker'in eşliğinde, yaklaşık 25 kişilik taraftar grubu kendi adlarına hazırlanmış olan ağaçlarını diktiler.
 
Böylesine güzel ve anlamlı bir etkinlikte bulunmaktan memnun olduğunu vurgulayan kırmızımavi Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu Moderatörü Teoman Çoker; ''Böyle güzel bir günde çok hayırlı bir faaliyet gerçekleştirmemizi sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal'a ve bugün burada emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bugün burada diktiğimiz ağaçlarla gelecekte belki de Karabük Üniversitesi'nde öğrenci olacak çocuklarımıza bizlerden bir hediye bırakmış olacağız. Hem kendim hem de burada bulunan taraftar arkadaşlarım adına çok mutluyum.'' diyerek kendi adına hazırlanan ağacını dikti.
 
Taraftarların da ağaçlarını dikmesinin ardından ağaç dikme etkinliği, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Mehmet Türkoğlu

Direne Direne KAZANACAĞIZ !

twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
İnternet devi Google, Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı tarafından kısa süre içerisinde...