#
#
SERIE A
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SERIE A
İtalya'da Profesyonel futbolcular birliği, Teknik Direktörler Birliği ve Lega Pro (Serie C) yönetimi ücretlerde indirim tartışmaları hakkında ortak hareket etme kararı aldı.
08/04/2020 - 21:38
Serie A'da kulüpler yıldız oyuncularıyla bazı maaş indirimleri anlaşması yapmış olsa da İtalya'da alt liglerde bu kesintilerin oyuncuları çok güç duruma sokacağı belirtiliyor.
 
Üç birliğin ortak taahhütünde 'mevcut sistemi kurtarmaya hazırız ama her şeyden önce #COVID19 krizinden kaynaklanan hasarın gerçekten belirginleşeceği orta-uzun vadeye bakıyoruz.'
 
'Federasyonun ve sporun diğer alanlarının bu seviye için duyarlılığının farkında olarak, maaşı yılda €50.000'nun altında olanları krizden en çok etkilenenleri korumak için ortak taahhütte bulunduk.'
 
“Bu yüzden Hükümete yılda 50.000 € 'nun altında kazanç elde eden oyunculara yardım ederek ve kulüplerin bu kriz sırasında likidite eksikliğini karşılayabilmeleri için geçici araçlar tanıtarak hızla müdahale etmeleri için bir çağrıda bulunuyoruz.”
 
Hali hazırda Serie A kulüpleri ve AIC (Profesyonel Oyuncular Birliği) arasında varılabilmiş toplu bir anlaşma yok. Kulüpler kadrolarındaki oyuncularıyla bireysel müzakere yürütüyor.
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Vivo, uzun zamandır gündemde olan ilk Android tablet modelini...