#
#
STYLE
Doğaya tutkuyla bağlı kişileri, onları dört mevsim doğa ile uyumlu hale getirecek giyecek, ekipman ve aksesuarlar ile buluşturan Olgar, outdoor konseptli yeni perakende mağazası VAULT’u İstanbul’un Ümraniye ilçesindeki Vega AVM’de açtı.
26/11/2020 - 21:12
Mağaza yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Olgar, VAULT mağazasında Jack Wolfskin, Merrell, Salomon, Hannah ve Quiksilver gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini outdoor tutkunları ile buluşturuyor.
 
“Go Nature – Doğaya Çık” mottosuyla hazırlanan VAULT mağazası, Vega AVM İstanbul’da 234 metrekare alan üzerine kurulu durumda. Everest, Lhotse ve Nuptse gibi dünyanın en yüksek dağlarından ilham alınarak tasarlanan ürünlerin outdoor tutkunları ile buluştuğu yeni mağazada ürün çeşitliliği de dikkat çekiyor.
 
Outdoor sporlara olan ilginin her geçen gün arttığı bugünlerde Olgar’ın distribütörü olduğu markaların sert kayalar, engebeli araziler ve zorlu akarsularla mücadele etmeye yardımcı olan ürünleri VAULT’ta bulunuyor.
 
https://funkyimg.com/i/38W8A.jpg
 
Jack Wolfskin, Merrell, Salomon, Hannah ve Quiksilver gibi trend belirleyen markaların ürünlerine yer verilen VAULT mağazası, kısa süre içerisinde spor tutkunlarından da büyük ilgi gördü. Mağazayı ziyaret eden misafirler, ürün çeşitliliğinden ve mağaza içi deneyim alanlarından çok mutlu olduklarını dile getirdiler.
 
https://funkyimg.com/i/38W8B.jpg
 
Outdoor sporların lider markası Olgar, tüm spor ve doğa tutkunlarını İstanbul Vega AVM’deki VAULT mağazasına bekliyor.
 
https://funkyimg.com/i/38W8D.jpg
 
https://funkyimg.com/i/38W8E.jpg
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung, Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinin yıldızlarından birisi Samsung Galaxy Z Fold3 olacak. İşte...