#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
İsmini vermeyen bir Unitedlı yıldız, Daily Telegraph'a yaptığı açıklamada Van Gaal'i eleştirdi.
27/11/2015 - 15:21
Manchester United içten içe kaynıyor. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, adını vermediği bir oyuncunun, menajer Louis van Gaal'e yönelik eleştirilerini okuyucularıyla paylaştı. Söz konusu oyuncu, Van Gaal'in katı tavrı nedeniyle kendilerini gösteremediklerini söyledi.
 
Manchester United bu sezon savunmada çok başarılı olsa da, hücumda zorlanıyor. Kırmızı-şeytanlar son olarak, Şampiyonlar Ligi'nde PSV Eindhoven ile golsüz berabere kaldı. Menajer Van Gaal'in özellikle hücum oyuncularına çok katı emirler verdiği söyleniyor.
 
Başta kulübün efsanevi oyuncularından Paul Scholes olmak üzere, pek çok kişi, United'ı sıkıcı olarak nitelendiriyor. Geniş bir taraftar grubu ise takım Premier Lig'de 2. basamakta olmasına karşın, Van Gaal'in görevine bir an önce son verilmesini istiyor.
 
Daily Telegraph Yazarı Jason Burton’a konuşan bir Unitedlı oyuncu, sorunların ne kadar büyüdüğünü gözler önüne serdi. Adı verilmeyen oyuncu; ''Van Gaal yönetiminde gerçek performansımın ancak yarısını sergileyebiliyorum. Sahada istediğim gibi hareket etmeme izin verilmiyor. Bu durum hiç adil değil. Çünkü olmadığımız bir oyuncu gibi oynamaya zorlanıyoruz.'' ifadelerini kullandı.
 
Söz konusu oyuncu, Memphis Depay ve Anthony Martial gibi gençlerin, tüm bu endişelerini menajer Van Gaal ile paylaşmaktan korktuklarını da söyledi.
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung ve Huawei gibi şirketlerin katlanabilir telefon modellerini kullanıcılarla buluşturmasının ardından...