#
#
Tottenham Hotspur forması giyen İngiliz milli oyuncu Harry Kane, 2011 yılında ilk çıkışını yaptığı kulüp olan Leyton Orient ile bir işbirliği oluşturdu.
15/05/2020 - 10:36
Spurs forveti Kane, 2020-21 sezonu için Leyton kulübü formasına sponsor olduğunu açıkladı.
 
2011 yılında kiralık olarak geldiği Leyton Orient kulübünde önemli bir çıkış sergileyen Kane şu sıralarda Tottenham’da yıldız oyuncu hüviyetinde ancak oyuncu Leyton’daki çıkışını da unutmamış görünüyor.
 
Koronavirüs pandemisinin neden olduğu belirsiz zamanlarda League Two’da yer alan kulübüne destek vermek istedi ve benzersiz bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.
 
Kane formaya sponsor oldu ancak ismi forma göğüs bölümünde yer almayacak.
 
İç sahada giyilecek olan formada sağlık çalışanlarına teşekkür mesajı yer alacak. Haven House Çocuk Hastanesi’nin adı ise deplasman formasında yer alacak.
 
Leyton Orient bu yeni anlaşmanın yer alacağı formaların satışından elde edilecek gelirin %10’luk bölümünün de hayır kurumlarına bağışlanacağını belirtti.
 
 
Kane, kulübün ona verdiklerine karşı bir cevap verebilmek anlamında mutlu
 
‘Ben Leyton’un stadyumundan sadece birkaç kilometre ötede doğdum ve büyüdüm. Bana ilk profesyonel başlangıc şansını veren kulübe geri birşeyler verebilme fırsatına sahip olduğum için çok mutluyum.’
 
‘Aynı zamanda zorlu zamanlarda birçok cephede mücadele eden, bakım ve destek sağlayan kahramanlara ve hayır kurumlarına da teşekkür etmeyi sağlayan bir platform oldu bu işbirliği’
 
Premier League, Football League ve Football Association yapılan bu sponsorluğu onayladı.
 
Leyton Orient kulüp müdürü Danny Macklin: ‘Teşekkürler Harry Kane, inanılmaz desteğiniz ve cömertliğiniz için. Modern futbol için gerçek bir rol modelsiniz.’
Kaynak: as.com
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Netflix, başrolde Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ın yer aldığı Red Notice’in resmi...