#
#
Hamburg'da forma giyen Milli yıldız Hakan Çalhanoğlu'ndan kötü haber geldi. Arsenal ve Liverpool gibi Premier Lig ekiplerinin transferi için uğraş verdiği oyuncu için Alman kulübünün sportif direktörü Kreuzer'den açıklama geldi.
13/12/2013 - 14:46
Karsluher'de gösterdiği başarılı performansla dikkati çeken Hakan Çalhanoğlu, Türkiye U20 formasıyla da etkili olmuştu. 19 yaşındaki futbolcu sezon başında Hamburg'a geçerek, burada da olumlu görüntüsünü sürdürdü. Ocak ayı için Premier Lig kulüplerinin transfer listesine dahil olan 19 yaşındaki yıldız için Arsenal ve Liverpool'un temas halinde olduğu iddia edilmişti.
 
Ancak haberlerin aksine bir açıklama yapan Hamburg sportif direktörü Oliver Kreuzer, Hakan Çalhanoğlu'na gelecek herhangi bir transfer teklifine sıcak bakmayacaklarını dile getirdi. Alman yönetici oyuncularını takımda tutacaklarını söyleterek, "Ne Arsenal'da ne de başka bir İngiliz kulübünden teklif almadık. Hakan Çalhanoğlu için bir girişim olmadı. Zaten olsa bile Hakan'ı satmayı düşünmüyoruz" diye konuştu. 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung Galaxy Z Fold 2 modelinin yerini alacak Samsung Galaxy Z Fold 3 yanında Samsung Galaxy Z Fold Lite da geliyor gibi görünüyor....