#
#
Fotomodellerin ya da internet selebritilerinin Türk takımlarının formalarıyla verdikleri pozlar her zaman gündem oluyor.
29/08/2018 - 14:10
Fotomodel Swantje Paulina kendisi giyip Instagram hesabından paylaşmamış ama Hamburg merkezli Türk fotoğraf sanatçısı Kazım Günyar kendisini Galatasaray forması ile fotoğrafladığı bir karesini IG hesabından "Aslan" notuyla paylaşmış.
 
Daha önce Podolski, Gregory Van Der Wiel gibi oyumcuları da fotoğrafladığı IG hesabında görülen Günyar'ın Paulina fotosu twitterda oldukça beğenildi ve dikkat çekti.
 
 
Retro formalar her dönem güzel
Beraberinde bir tartışmayı da alevlendirdi. Retro formalar her dem güzel. O dönemi yaşayanlar için iki kat daha güzel. Hatıralar demek. Peki Türk kulüpleri neden dönem dönem eski yıllara ait formaları neden satışa çıkarmaz? Bunda elbette güncel forma sponsorunun varlığının ve yapılan katı kurallı sözleşmelerin etkisi vardır ancak retro koleksiyonu her zaman Türk kulüplerinin mağazalarında olması gerek gibi sanki. Büyük ilgi çekme potansiyeli var. Hem Türk hem de yabancı taraftarlar nezdinde.
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Apple’ın en çok merak edilen teknolojik cihazlarından biri de Apple Glass. Tasarımı sır gibi...