#
#
Geçen sezon Türkiye Süper Ligi'ni şampiyon tamamlayarak bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde gruplara direkt katılma hakkı elde eden Galatasaray'ın rakipleri dün gece çekilen kurada belli oldu.
31/08/2018 - 02:03
Çekilen grup kuralarında D Grubu'nda yer alan Galatasaray, Rusya'dan Lokomotiv Moskva, Almanya'dan Schalke 04 ve Portekiz'den FC Porto takımlarıyla aynı grupta yer aldı.
 
Diğer gruplar ve özellikle 1. torbadaki takımlar gözönüne alınca çekilen kura spor kamuoyunda şanslı bir kura olarak değerlendirildi. 
 
 
Şampiyonlar Ligi 2018/2019 sezonda tüm gruplar şu şekilde oluştu:
 
 
Mustafa Cengiz: ''Temkinli olmakta fayda var...''
Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, kuralardan sonra BeIN Sports Haber kanalına bağlanarak kurayı değerlendirdi: ''Ben temkinliyim, zafer sarhoşluğundan yana değilim. Her grup, her rakip zor. Sevdiğimiz ülkelerin, sevdiğimiz takımları. İyi ilişkilerimiz olan takımlar. Ben hayırlısı ne ise o olsun derim. Transfer konusunda beklenti yükseltiliyor, bunu kasten yapanlar da var. Gaza gelmeyiz. Bizim ömümüzde FFP var. Umursamadan transfer yapamayız. Mali kıskaca göre oyuncu almak zorundayız. Hocamızın istediği oyuncuları realize etmek için çalışıyoruz. Taraftarımızdan da rica ediyorum. Hiçbir rakibi asla küçümsemek yok. Biz Galatasaray’ız. Herkese eşit saygı duymalıyız. Bize yakışan budur.''
 
 
Deplasmanlar....
Galatasaray taraftarı için heyecan verici tarafı gruptaki deplasman maçları olarak şüphesiz. Moskova, Porto ve Gelsenkirschen şehrine gidecek olan taraftarlar için işte tarihler ve ortalama ulaşım maliyetleri:
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Samsung Ar-Ge ekibi heyecan verici buluşa imza attı. Samsung’un Ar-Ge ekibi ve Kore’deki Ajou Üniversitesi‘nin...