#
#
SÜPER LİG
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
SÜPER LİG
Galatasaray Spor Kulübü Haziran ayı Divan Kurulu toplantısı 12 Haziran 2019 Çarşamba günü Florya Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
14/06/2019 - 04:22
Genel kurulların ve Divan kurulların kürsülerinde tanıdık bir yüz olan ve mutlaka söz alarak muhalefet eden kulüp divan üyelerinden İbrahim Göknar, kendisi de söze girerken belirttiği üzere dikkat çekmek pahasına bazı fikirlerini açıklayacağını belirtti, söylediği sözler sosyal medyada gündem oldu ve büyük tepki aldı.
 
"Transfer konusunda geldiğimizde, sayın bakanım da ifade etti, transferleri bekliyoruz dedi. Bu tabi bir sporsever olarak herkesin en büyük arzusu. Burada benim Galatasaraylılara bir sözüm olacak. Bütçemiz kontrol altında. Bu çok önemli. Özet bu. Ancak yeterli mi, elbette değil. O zaman hemen yarına bakarken buradan çok kişinin hoşuan gitmeyeceği, ya sen ne diyorsun, nasıl konuşuyorsun be adam diyebileceği bir şeyi ben huzurlarınızda söylemek istiyorum. Ben şahsen transfer beklemeyelim diyorum. Zaten UEFA kuralları var. Zaten sattığımız kadar alacağız. Bizim takım şampiyon, geçen sene de şampiyondu. Şimdi şöyle bir adete doğru mu gidiyoruz. Kamuoyu tatmin olsun, sporseverler tatmin olsun diye 6 ayda bir kadro mu değişelim? Takviye tabi ki yapalım. Eğer verebileceğimiz bir oyuncu varsa, daha verimlisini daha ucuza bulalım. Yoksa bu maceraya artık hiç girmeyelim. Bırakalım başkası düşünsünler. Bizim müzemiz dolu. Kupaları koyacak yerimiz yok. Bu cesur kararı alabilecek Türkiye'nin en iyi hocası da bizde. Sevgili hocama burdan bir selam göndermek istiyorum. Eğer bu gücüyle bu kararı alabilirse Türk futbolu için belki de maddi açıdan kurtuluşu için en önemli adımı atmış olur. Arkasından herkes Galatasaray'ı takip eder."
 
 
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Vodafone Türkiye yetkilisi merakla beklenen Türkiye’nin “5G” macerası konusunda açıklamalar...