#
#
PREMIER LEAGUE
  1. TAKIMLAR
    O
    Av
    P
  1. Tamamını Göster »
PREMIER LEAGUE
Liverpool taraftarının protestosuyla gündeme gelen bilet tartışmasına Bilic de katıldı.
11/02/2016 - 16:56
Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın menajeri Slaven Bilic, futbolun golf ya da polo gibi ''zengin sporu'' olmadığını ve bilet fiyatlarının herkes için makul bir düzeyde tutulması gerektiğini söyledi
 
Liverpool'un gelecek sezondan itibaren bilet fiyatlarını 59 sterlinden 77 sterline çıkaracağını açıklaması ve taraftarların buna büyük tepki göstermesiyle başlayıp, zamın iptaliyle süren Hırvat teknik adam Bilic de katıldı.     
        
Futbol kulüplerinin işletme mantığını anladığını belirten Bilic, İngiliz basınına yaptığı açıklamada, "Fakat diğer yandan Anfiled Road Stadı'nda, 'ben müşteri değil, taraftarım' yazılı pankartı görüyorsunuz. Özellikle Premier Lig gibi yayın haklarından ve sponsorluklardan büyük kazanç sağlanan liglerde bilet fiyatları iyi olmalı, orta yolu bulmak zorundasınız." değerlendirmesinde bulundu.     
 
http://media1.ntvspor.net//c/i/cm/liverpoolpankartKGPLXT.jpg
 
        
Kulüplerin bu dönemde artık sadece bilet fiyatlarıyla ayakta durmadığını dile getiren 47 yaşındaki teknik adam, "Futbol, polo ya da golf değil, yüksek kesime hitap eden bir spor değil. Dünyanın en popüler sporu ve bunu izlemek ayrıcalık olmamalı. Bir markete gidip havyar ve şampanya alırsanız pahalı, ekmek ve süt alırsanız ucuz olur." ifadelerini kullandı.     
        
Gelecek sezondan itibaren maçlarını Olimpiyat Stadı'nda oynamaya hazırlanan Londra ekibi, kombine biletler için 289 sterlinlik bir fiyat belirlerken, 16 yaşından küçük taraftarlarına ise kombine biletleri 99 sterline satacak.    
Kaynak: NTVSpor
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Dev isim Xiaomi ürün gamına bir akıllı saat modeli daha ekledi. Bu sefer Xiaomi Mi Watch Revolve Active geldi....